Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki akkora...

Van olyan ember aki akkora akaretővel rendelkezik, hogy csak pár kockát eszik egy tábla csokiból?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 16:21
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
71%

Persze. Pedig édességfuggo vagyok. De tudom hogy hízásban, kaloriaban mi az ára.

Egy sort szoktam.

Meg rajottsm hogy nem nagyobb boldogsag az egesz tablat megenni. Csak lassan nyammogom el kockankent a sort

2023. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
65%

Hát én meg eszek napi 1,5/2 táblával és nm hízok tőle mert hát ilyen vok hogy semmitől se hízok ezért vok 40kg


19/L

2023. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
59%
32. Ez nem a te érdemed, szimplán szerencsés vagy, hogy gyorsabb az anyagcseréd.
2023. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
37%

#33

Ezt a gyors/lassú anyagcserét felejtsétek el.

Nagyon maximum +/-300 kalóriát számít ez az egész, olvass utána nyugodtan.

A 40 kilós lány tipikusan azok csoportjába tartozik, aki el van azon ájulva, hogy mennyit eszik, aztán mikor kiderül a TÉNYLEGES napi kaja adagja, rájössz hogy alig 1200 kalórián éldegél

2023. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
66%

34. Ezzel nem értek egyet. A tesóm pl elég vékony alkat, mindig is ilyen típus volt, hiába evett, és elhiheted, hogy nem 1200 kcalt eszik. Konkrétan volt olyan időszak is, amikor több hónapig folyamatosan számoltuk neki , mert ő se értette hogy nem hízik. 3 főétkezés, jellemzően hamburger, pizza, kínai kaja, gyros, sültkrumpli, rántotthus, zsíros pörkölt, tészták, csomó sajt, rizs, rengeteg ilyesmit evett+ kilószámra fehérkenyeret, 1 újnyi vastagon vaj,kolbász, bacon, és akkor még a nassolni való napi 2-3 zacskó csipszről, és 2-3 tábla csokiról nem is beszélve ami mindig alap volt neki gyerekkora óta, és már ez a nasi mennyiség kalóriában hízást okozna egy átlag embernek. Szóval számolva is volt több hónapig, 4-6000kcal közt volt az átlag, amit evett napi szinten, és egyszer se lépte át 180 centihez a 60 kilót. Ülőmunka, nulla sport.

Igenis vannak olyan emberek akik rengeteget ehetnek és akkor se híznak, mert az alapanyagcseréjük gyorsabb az átlagnál.

Érdekes mód én soha nem ettem ennyit. Hozzá képest semmiképp. 3000-3500 körül ettem régen és így híztam el anno.

Évek óta aktív sport és szénhidrátcsökkentett, energiacsökkentett diéta megy nálam, ezért lefogytam. Napi 2100-2300kcal, mellett ha kicsit is lazítok, egyből hízni kezdek. Sokat küzdöttem azért hogy lefogyjak, és a súlytartás is örök harc. Én nem vagyok olyan szerencsés mint a testvérem, vagy más hasonló emberek. Ő vékony, formás, és soha semmit nem tett ezért, épp ellenkezőleg. Zabált egész életében.

Elég sokáig láttam a mindennapokban milyen sokat eszik. Sokkal többet mint pl én. Mégis ő az aki sose volt kövér.

Nekem senki nem magyarázza be, hogy ez nem az anyagcserét érintő egyéni különbség miatt van. Van aki szerencsésebb, van aki kevésbé. És én itt ezt le is zárom. Nem vitatkozom számomra nyilvánvaló dolgokról. Tovàbbi szép estét:)

2023. szept. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
66%

Hát én továbbra se akarom elhinni, hogy valaki napi 6000 kalórián él, és nem képes túllépni a 60 kilót. Ez teljesen abszurd, valami biológiai csoda lenni. Testépítők esznek ennyit kb.

Most vagy valami egészségügyi probléma áll a háttérben, vagy valamit benéztetek.


Én is nagyon sokáig azt hittem, hogy képtelen vagyok hízni. 168 fentihez 50-55kg voltam, azt hittem sokat eszek.

Utólag visszagondolva alig ettem, és néha legszívesebben a kutyának adnám már a rengeteg ételt, de napi 6-7 étkezéssel lassan sikerül elérnem a 70 kilót.

2023. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!