Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem el az esti...

Hogyan vegyem el az esti étvágyamat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy fogyni szeretnék és napközben sikerül tartani a diétát de este mindig éhes vagyok és nem tudom mit csináljak hogy este ne legyek éhes.

jan. 5. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Úgy oszd be a napi keretedet, hogy estére maradjon. AZ hülyeség, ha este nem eszel föleg, ha éhes vagy
jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De pont azt szeretném elérni hogy este ne legyek éhes
jan. 5. 17:53
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk este 6-kor vacsorázok akkor utána este 8-9-10 stb ne legyek éhes és ne kívánjam a kaját
jan. 5. 17:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
egyél rendes kaját vacsorára, vagy felejsd el ezt a 6 órás hülyeséget. Semmi különbség se lesz, ha 8 órakor vacsorázol
jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 6-kor vacsizol, még jó hogy éhes leszel 10-kor. Lefekvés előtt olyan 2 órával még nyugodtan ehetsz, vacsizz csak 8 körül és probléma megoldva. :)
jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem túl kemény a napközbeni diétád? De közben nem érsz rá éhesnek lenni, mert dolgod van, és estére jön ki, mikor már lenyugodott a napi tevékenység.

Esti éhezéskor zöldség, gyümölcs, saláta. Amúgy fogyás rovatba nem jöhet kérdés hány kiló-hány centi nélkül, mert az mindennek az alapja.

jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%

6-kor ne egyél már szénhidrátot, csak fehérjét és zsírt. Max zöldségben lehet szénhidrát.

Ha cukrosat eszel este 6-kor, akkor felmegy a vércukrod, majd 2-3 óra múlva leesik, ekkor leszel falánk.

jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Egyél normálisan.Óriási tévhit hogy" ne egyél este 6 után" az örületbe kergetnek ezzel,mert nem ez befolyásolja a fogyásodat.

Étkezz napi 4x rendesen.

reggeli 8kor

ebéd 12h

uzsi 16h

Vacsi 20h. Nagyjából de legyen 4 étkezés.Legyél kalóriadeficitben.Egyél többször kisebb mennyiségeket. Ez inditja be a fogyást.Nem az hogy sanyargatod magad ezzel a 6 után nem lehet enni dologgal.

jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hánykor fekszel le? Ha például éjfélkor, akkor nem csoda, ha a 6 órás vacsora után megéhezel. Én este vagyok a legéhesebb, és általában későn fekszek, és emiatt nem ritka, hogy 11 körül eszek utoljára. Nekem ez bevált. Viszont ha 6-kor ennék utoljára, akkor tuti, hogy lefekvésig kifosztanám a hűtőt, mert egyszerűen éhes lennék. Egy picit told el az étkezéseidet, hogy a vacsora később jöjjön ki. Az, hogy este hat után ne egyél, az egy buta tévhit, nincs értelme. Persze, van amikor az ember unalomból nassol, stb, ami nem jó, viszont nálad ez nem annak tűnik, hanem egyszerűen éhes vagy, mert régóta nem ettél. Én például soha az életemben nem csináltam azt, hogy este 6-kor vacsoráztam, már a fogyásom előtt sem. Egyszerűen nekem az túl korai, és én éhes leszek később, én később szeretek vacsorázni, és evvel szerintem nincs semmi baj, hiszen minden ember más, illetve a fogyás szempontjából sincs szerepe.
jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Időben feküdj le aludni. Nem azt mondom, hogy 8kor, de azért 22-23 óráig már felesleges éhezned. A kevés alvás amúgy is megbolygatja az éhség-jóllakottságot, fontos, hogy alvás alatt a tested a megfelelő hormonokat rendezze.
jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!