Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem el az esti...

Hogyan vegyem el az esti étvágyamat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy fogyni szeretnék és napközben sikerül tartani a diétát de este mindig éhes vagyok és nem tudom mit csináljak hogy este ne legyek éhes.

jan. 5. 17:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis ha 6kor eszel utoljara es 10kor ehes vagy. Ezt ne akard elkerulni
jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én fél nyolc után vacsorázok, mert éjfélig fenn vagyok általában (nyolckor kelek, szóval alszom eleget).


Szép is lenne, ha hatkor ennék utoljára :D

jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja, és lefekvés előtt még eszek egy marék magvat meg 2-3 szem kekszet, különben már hajnalban kaparnám a falat. Így is az első dolgom ébredés után enni valamit, azután reggelizni.


#12

jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én pont emiatt időzítem inkább estére a nagyobb étkezésemet, mert addigra teljesen elgyengülök mentálisan :D Egész nap bírom tartani, csak akkor nem, ha otthon vagyok :D
jan. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!