Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? (Kérdésed...

Miért nem fogyok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Áááá már totál elegem van belőle!!

Lassan 2 hete meg se mozdul a mérleg, vagy ha igen, az is felfelé megy!

2 hete 110,5 kg vagyok... :'(

Miért????

Biciklizek, normálisan eszem, és nem megy le.. :'(

Elegem van ebből!!

Mit tegyek???

Lassan már maszek zsírleszívást fogok végezni itthon...


2011. febr. 8. 06:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez igy túl kevés információ, nem irod, hogy mit és mennyit eszel, mit és mennyit sportolsz, mióta próbálsz fogyni, mennyit fogytál eddig, stb.


De ha ennyire túlsúlyos vagy (mert 110 kg nekem igen soknak tünik, kivéve ha 2 m magas vagy), akkor elöször menj el orvoshoz, mert sok esetben betegség áll mögötte - pl. pajzsmirigyprobléma, cukorbetegség, hormonzavarok, stb. Ha kivizsgálnak, akkor vagy megtaláljál az okot, kezelik és eltünik a felesleg rólad, vagy nin cszerivi bajod, viszont akkor is tudnak professzionális étrendet-mozgástervet adni, ami személyre szólóan van kidolgozva.

2011. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha ide őszintén leírod hogy egy nap mi mindent eszel-iszol meg, akkor szerintem egy szót sem kell szólnunk ,hisz nyílvánvalóan látszani fog,hogy miért nem fogysz.
2011. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
"normálisan eszem"Azért leírhatnád a fehérje-szénhidrát arányát a diétádban,mert így csak arra lehet következtetni,hogy vagy merő ch-t eszel,vagy koplalsz és raktározó üzemmódban vagy.
2011. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Tudtommal nincs semmi egészségógyi bajom, kb fél éve volt iylen teljes kivizsgálásom.


Reggelire kb 50-70 g rozsos vagy tk kenyér

10 órai kb 300-400 g mandarin

Ebéd fél tányér abból, ami van (nem zsíros dolgok, sokszor cs.mell van naturan, megkértem anyát, hogy nekem süssön ki külön..(

Uzsonna egy joghurt, vagy kis kefir, vagy 50 g túró

Vacsi 200 g túró, vagy 3 tojásból rántotta (kenyér, olaj nélkül)


Ehhez minden nap 30 percet biicklizek

2011. febr. 8. 16:01
 5/22 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig fogytam, nov 1.-jén kezdtem, 8 kg ment le, de nagyon lassan megy, és sokszor így megáll..
2011. febr. 8. 16:02
 6/22 A kérdező kommentje:

Segítsetek! :( Ma meg már 111,5 kg vagyok.. :'(

Úgy érzem, hogy feladom...

2011. febr. 10. 06:13
 7/22 anonim ***** válasza:
Voltál már EMIATT orvosnál? Mert könnyen lehet, hogy egész rossz diétát csinálsz.
2011. febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
keves a fel ora bicaj!!!!! napi 2 ora minimum
2011. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy üresen eszed a kenyeret reggelire. (Ha igen, az nagyon nagy butaság.)

Vannak ott még rejtett kalóriák, csak nem írod le. Kávé, tea? Mit iszol, mennyit?

2011. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

2 óra bicikli?? Van olyan aki ezt bírja amúgy, és ennyi felesleges ideje van?:|

A szendvicsben cs.mellsonka van, 3 db. Ami kb 50 kcal.

Teát iszok napi 1 litert, édesítőszereset. A többi víz, össz napi 3-3,5 litert iszok.


Kb 1 éve voltam dokinál, azt vizsgálták, hogy mitől vagyok ilyen dagadt. Azt mondták, hogy rossz kajálás miatt..

2011. febr. 10. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!