Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? (kérdésed...

Miért nem fogyok? (kérdésed túl rövid magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Hetente 5-6-szor lovagolok(lovon) + futás + napi több km görkorizás, de mégsem fogyok csak azt érzem, hogy az izmom lesz több de zsír nem megy le. Az étrendem nagyon rossz sokszor eszek édességet és cukros ételeket. Ezen próbálok változtatni. Mi lehet a baj? Az étrendemre gyanakszom, bár amíg egészségesen étkeztem akkor se fogytam egy dkg-ot se. Most vagyok 55kg és 163cm magas.14/L azért akarok fogyni, mert az összes súlyfelesleg a combomra és a hasamra és a karomra ment és nem oszlott el megfelelően és nagyon rondán néz így ki a testem és rengeteg rajta a háj.
2011. ápr. 9. 20:26
 1/3 anonim válasza:
Ha ennyit mozogsz és nem fogysz, akkor bizony az étkezéseden kell változtatni.Ha nehezen mondasz le az édességről, akkor ilyet csak reggel egyél, keveset.Egyébként pedig fehér húsok, hal, köretként zöldség, vacsorára keveset és lehetőleg 6 után ne.Próbálj minél kevesebb kenyeret, tésztát enni.Remélem sikerül :)
2011. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ennyi mozgás mellett én is a kajára gyanakszom, próbáld meg ezt csökkenteni, biztos sikeresebb lesz a fogyi
2011. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Próbálgattam már, hogy kevesebb étel na akkor hirtelen lekezdtem fogyni. De az a baj, hogy anyáék mindig vesznek valami édességet és sose tudok ellenállni és mindig eszek belőle. Aztán meg persze, hogy visszajön.
2011. ápr. 9. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!