Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka 2010 alakreform...

Rubint Réka 2010 alakreform 90 perces tornájából miért csak az első 20 percet tudom végigtornázni és utána nem megy úgy kidöglök?

Figyelt kérdés
90 perc lenne a torna, ebből én 20 percet bírok már 3.alkalommal, nagyon idegesít, miért nem bírom tovább? Másfél hónapja még végigbírtam csinálni, de most meg nem megy...
2011. jún. 28. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű túl edzés nincs ideje a szervezetnek kipihennie magát 2-3 naponta csináld legfeljebb de mindennap semmiként ne
2011. jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30 percenként inni kell és egyél 1-2 órával előtte és utána rögtön lehetőleg valami fehérjét
2011. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elhízás előtt csak hallgatni kellett volna a Rubint Rékát. Most meg már nehéz csinálni...
2011. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
fokozatosan csináld, nekem a 20 perc popsi 20 perc comb 20 perc has van meg, de én mielött belevágok végigcsinálom az alakreform magazinját az első már kifárasztot hozzászoktamto ma szervezetem és utána már 2 napontra fogok változtatni hogy egyszer ezt utána azt következőre meg a hartmadikat
2011. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!