Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jól látszik a...

Szerintetek jól látszik a változás?

Figyelt kérdés

Sportolni kezdtem, és folytatom is, remélhetőleg előbb utóbb jól fogok kinézni? Látszik hogy mozgok? Az első kép (balfent) az kb 3 hónapja készült a másik mostani állapot.


[link]


2011. júl. 27. 11:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nincs rajtad bugyi az alsó képeken? :D Nem látszódik se a bugyi széle, de az, hogy összehúzná egy kicsit is, a bőröd.


No de... így se sokkal jobb, de igen fogjuk, rá, hogy kisebb a hasad.

2011. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

köszi köszi :)


csak amikor elkezdtem paintezni még lelkesebb voltam azért is húztam olyan közel a vonalakat, hogy szép legyen, nem gondoltam hogy jobb ha rondábban rajzolom körbe.


hát leginkább csak mozgok (bicikli, ellipszis, Réka-féle tornák), meg azért odafigyelek, mit eszek. igyekszem olyan 1600kalória környékén maradni.

Kg-ba nincs sok változás. :-S

2011. júl. 27. 12:09
 13/25 A kérdező kommentje:
de van csak miniatűr :D
2011. júl. 27. 12:10
 14/25 De Puta Madre ***** válasza:
Nem akarok szemét lenni, de őszinte leszek! 3 hónap alatt ez nagyon kicsi változás.
2011. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
te tudod hogy a puta spanyolul k*rvá-t jelent? :D
2011. júl. 27. 12:16
 16/25 A kérdező kommentje:
jaj, én ezt nem bírom idegekkel :DD ennyi volt.
2011. júl. 27. 12:23
 17/25 De Puta Madre ***** válasza:
Egyben még csúnyábbat jelent, de ez most mindegy. Próbálj az edzés intenzitásán növelni, és több fehérjét enni.
2011. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 De Puta Madre ***** válasza:
És nem az önbizalmadat akartam ezzel rombolni, hanem ez látható. 3 hónap alatt ennél többet kellett volna változnod, szóval valami nem stimmel, változtass az edzéseden, és kajádon. Nem azt mondom, hogy sokat eszel, csak figyelj rá, mert fontos. Ne add fel, jó irányba haladsz, a legfontosabb lépést már megtetted, vagyis elkezdted ezt az egészet!
2011. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
jaj, nem köszi :) az önbizalmam golyóálló, csak nehezen viselem magamról a félmeztelen képeket a neten :)
2011. júl. 27. 12:49
 20/25 anonim válasza:

ez mekkora baromság!!

mi az hogy 3 hónap után jobban kéne látszódnia?????

ez nem csak ezektől függ hanem embertől is,milyen anyagcseréje van stb..van aki könnyebben leadja a fölösleget pl 2 -3 hónap alatt,van akinek évek alatt is nehezen megy le,pedig tesz érte.Mindenki más.

2011. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!