Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jól látszik a...

Szerintetek jól látszik a változás?

Figyelt kérdés

Sportolni kezdtem, és folytatom is, remélhetőleg előbb utóbb jól fogok kinézni? Látszik hogy mozgok? Az első kép (balfent) az kb 3 hónapja készült a másik mostani állapot.


[link]


2011. júl. 27. 11:18
1 2 3
 21/25 De Puta Madre ***** válasza:
Szerintem meg ez a baromság. 3 hónap alatt azt a pár kilót (mert nem sok van rajta) régen le kellett volna dobni, és feszesebbé válni. Ha abból indulsz ki, hogy te mennyit változtál ennyi idő alatt, és ezért látod azt a hatalmas különbséget, akkor valószínűleg te is sz@rul csináltál valamit.
2011. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

:-(


jó, mondjuk kisebb nagyobb megszakítások voltak benne...

:-D

majd akkor rákapcsolok.

2011. júl. 27. 14:05
 23/25 anonim ***** válasza:

csak nálam ír ki ilyen szarokat?



Warning: copy(kep/2011/07/dscf4402222ketto.jpg) [function.copy]: failed to open stream: No such file or directory in /mnt/www/kephoszt.hu/kep_mutat.php on line 11


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/www/kephoszt.hu/kep_mutat.php:11) in /mnt/www/kephoszt.hu/inc/function.php on line 89

2011. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nem csak nálad :-) Azért mert leszedtem a képeket, mert túl nagy volt a feszültség WÁÁÁÁH >.<

:DD

2011. júl. 27. 14:26
 25/25 anonim válasza:
:)
2011. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!