Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítségre van szükségem!...

Segítségre van szükségem! Elvesztettem az ítélőképességem. Mennyit kéne még fogynom? (képek)

Figyelt kérdés

Már egy éve kezdtem bele a fogyókúrába. Fogytam 12 kilót. Nagyon bántott,hogy kövér vagyok + sokan be is szólogattak. A barátaim azt mondják,hogy túlzásba viszem a számolgatást és az edzést.Viszont még idén is azt mondták,hogy kövér vagyok. Szeretnék fogyni még 5 kg-t,akkor lennék 173 cm és 53 kg. 1600 kcalnál nem eszem többet egy nap,pedig a súlytartáshoz 2500 kcal kéne a sok edzés miatt. Hetente 5x-6x mozgok 1,5 órát(futás,kosárlabda vagy konditerem).


képek : 1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]



A semmivel sem vagyok megelégedve. Vastagok a kezeim,hurkás a hasam(4.kép),nagy a seggem és a combom.:/


2011. szept. 13. 14:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Azért talán nem kellene mindenkit az anorexia miatt lehurrogni. Igenis nem könnyű megtartani az ítélő képességet. Illetve saját magad mindig másként látod a tükörben. És felülről is. Értem ezt a hasra.


Kedves Kérdező! Valóban nem hiszem, hogy fogynod kellene a továbbiakban. Szép az alakod!

2011. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nem kell a kamu szöveg.

Jól nézel ki és te is tudod ezt.

2011. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Ha tudnám,miért kérdezném? Ebben semmilyen logikát sem látok.


Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 13. 15:21
 14/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a ruhaméret jól jelzi, hogy mennyire vagy kövér.

Tudod: Small, Medium, Large, Extra Large.


Én ugyanennyi centihez 85 kiló vagyok. Jó mondjuk szerencsés az alkatom (hozzád hasonlóan cicis, segges vagyok, arányos) és általában egy tizessel kevesebbnek tippelnek, és soha senki nem mondta még, hogy kövér lennék.


Engem zavar, teszek is ellene, mert én már nem kapok magamra ruhát. Csak addig szeretnék eljutni, hogy a konfekció L-es cuccok jók legyenek rám.


Te hányas ruhákat hordasz? Mert szerintem S-M, tehát már ebből is látszik, hogy nem vagy kövér.

Ha magadat a tükörben annak látod, akkor súlyos önértékelési problémáid vannak, és igen közel az anorexia, ha ez még nem az.


Kiszámoltam neked a testtömeg indexed: 17,7

Ezt írja:


Kedves Hölgyem!


Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál. Ha ez csak kisebb mértékű, talán még előnyösnek is látszik, hiszen a karcsúság sok férfi szemében vonzó. A modellek képviselte, szinte kóros soványság azonban nem egészséges, az ő testtömeg-indexük legtöbbször jóval 18 alatt van, amely már középtávon is egészségügyi kockázatot jelent!


Nyilván Ön is tudja ezt magáról, netán ismerősei is felhívták a figyelmét arra, hogy érdemes lenne pár kilogrammot magára szednie. Természetesen elképzelhető, hogy génjeinek, csontozatának köszönhetően Ön alapvetően ilyen alkat, de érdemes tudnia, hogy a táplálkozással összefüggésbe hozható betegségek kockázata az Ön esetében nem alacsonyabb, sőt magasabb, mint a normál testtömeg-indexű embereké.


A túlzott soványságot táplálkozási zavarok, anorexia nervosa, étvágycsökkenés is okozhatja, ezen esetekben mindenképpen forduljon szakorvoshoz. Amennyiben az elmúlt fél éven belül hirtelen súlycsökkenésen esett át, keresse fel háziorvosát!


Itt az ideje, hogy megszabaduljon soványságától, hiszen ez negatívan befolyásolja a fogamzóképességet, de növeli az idősebb korban kialakuló csontritkulás kockázatát is.


Javasoljuk, hogy növelje a testsúlyát, de ez nem olyan egyszerű feladat. Ha étrendje egészségesnek mondható, ne figyeljen a kalóriákra, hanem inkább előzze meg a súlynövekedés elhízássá alakulását. Ehhez a legjobb módszer, ha rendszeresen, legalább hetente háromszor fél-egy órát mozog. Ajánljuk a kocogást, a kerékpározást, az aerobicot és az úszást!

2011. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Elmesélem neked az én adataimat. :)

173 cm, 56 kg


mell : 86 cm

derék : 67 cm

csípő : 87 cm

comb : 50,5 cm


22 kilót fogytam.

Nekem semmilyen formában nincsenek kétségeim. Se soványnak, se kövérnek nem érzem magam. Ilyen voltam mielőtt meghíztam, szóval ez csak újra a normális állapotom. És mindenki le van tojva magasról, aki a súlyommal foglalkozik. :) Neked is ezt kéne tenned! Jól nézel ki, a kilóid pedig lényegtelenek innentől. Felejtsd el a mérleget, meg a centit! Inkább azzal foglalkozz, h edzésben tartsd a tested és élvezd a sportot. :)

27/N

2011. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
uhh nagyon jól nézel ki :$ :D
2011. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nagyon jó tested van, azt hiszem a legtöbb férfitársam egyetértene velem. Ne akarj fogyni. Folytasd a sportot, és egyél normálisan. Nyugi, hízni nem fogsz.
2011. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
rendesen sovány vagy, és nem mínuszba kellene az az 5 kiló, hanem pluszban!
2011. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%
Te nagyon de nagyon de nagyon gyökér vagy, ha még fogyni akarsz, és "hurkásnak" nevezed a hasad - pont ennyi kg és centi vagyok, és az egyik amire büszke vagyok a lapos hasam, ami pont olyan mint a tiéd, na ne mondd már nekem, hogy az hurka, még a bőrt se lehetne rajta összefogni... :S
2011. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:

Nagyon csinos vagy. Ebből már aztán tényleg nem kell leadnod semmit.

Azt szeretném kérdezni,hogy mit sportoltál? Én ugyan nem szeretnék fogyni,csak egy kicsit formálni az alakomon. Csak nem tudom,hogy hogy kezdjek neki,és mit csináljak.

2011. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!