Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítségre van szükségem!...

Segítségre van szükségem! Elvesztettem az ítélőképességem. Mennyit kéne még fogynom? (képek)

Figyelt kérdés

Már egy éve kezdtem bele a fogyókúrába. Fogytam 12 kilót. Nagyon bántott,hogy kövér vagyok + sokan be is szólogattak. A barátaim azt mondják,hogy túlzásba viszem a számolgatást és az edzést.Viszont még idén is azt mondták,hogy kövér vagyok. Szeretnék fogyni még 5 kg-t,akkor lennék 173 cm és 53 kg. 1600 kcalnál nem eszem többet egy nap,pedig a súlytartáshoz 2500 kcal kéne a sok edzés miatt. Hetente 5x-6x mozgok 1,5 órát(futás,kosárlabda vagy konditerem).


képek : 1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]



A semmivel sem vagyok megelégedve. Vastagok a kezeim,hurkás a hasam(4.kép),nagy a seggem és a combom.:/


2011. szept. 13. 14:21
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
tényleg szép az alakod, szerintem ha lefogynék énis így néznék ki mert hasonló a testfelépítésed! :)
2011. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
nagyon csinos vagy és megnyugtattál, mert én is itt mindig azt olvasom pl hogy 173cm-hez 53kg és én 175 59el egy bálnának érzem tőle magam
2011. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
sunáználak
2011. szept. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ez érdekes:) Ugyanilyen magas vagyok mint te. Csak éppen 63 kg. És azért olyan sok izom sincs rajtam, persze azért akad valamennyi... azon filóztam eddig is, hogy remélem lemegy a combom (utálom), most 53 cm a legvastagabb részen, és borzasztó undorítónak találom. A tiéd 55, de viszont ezt nem látom vastagnak:DD Ezek szerint tényleg mindenki kritikusabban szemléli önmagát..:) Én is szívesen lennék ilyen súlyban, mint te:) Majd szép lassan!:D Egyébként én még szívesen megnéznék egy olyan képet is, amin látszik a lábad alja is, tehát a teljes összhatás:)
2011. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Szerintem nem lehet símán a testsúlyt , meg amagaságot nézni , hogy valaki kövér vagy nem.vLakinek nehezebbek , valakinek könyebbek a contjai.Meg ha jól tudom az izom nehezebb , mint a háj ,szóval , még jót is jelent ha jó az alakod , d enehéz vagy.
2011. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

én most kb ugyan így nézek ki 171 cm 53 Kg

64-ről fogytam le .. és lehet, hogy vékony vagyok de a mensim már vagy fél éve nem jött meg, hullik a hajam, száraz a bőröm.. híznom kéne de nem igazán bírok már olyan jókat enni mint régen.. egyáltalán ne fogyj többet ( szerintem ) mert úgy járhatsz mint én és ezeket a dolgokat hosszú idő alatt lehet csak rendbe hozni :(

2013. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

amelyik gyökér neked azt mondta, hogy kövér vagy, vagy egy girhes *urva volt, egy fis farkú fazon, vagy egy dagadt valaki, aki a te szekálásoddal akarta kompenzálni a saját fogyatékosságát. gyönyörű, sportos alakod van, szerintem túl edzed magad, de ha annyira elégedetlen vagy és mégis annyi kitartás van benned, hogy ennyit edzel, akkor miért nem kezdesz el testet építeni? [link] (itt egy csomó cikk róla)

rengeteg fitness modell van aki 60 kiló, nem egy izomállat és gyönyörű izmos, tónusos alakja van. szerintem te nagyszerű alapanyag lennél és nagy önbizalmat ad, ha valaki ezt a sportot űzi. ne higyj a sok baromnak, aki csak megpróbálja megkeseríteni az életed!! nagyon szép alakod van és büszke lehetsz magadra, hogy ilyen eredményeket értél el!!

2013. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!