Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem javasolják diéta...

Miért nem javasolják diéta alatt a tejtermékeket és a tejet?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a sajtokal az a baj, hogy zsírosak, de beleszámolva mi a gond a tejtermékekkel?
2011. nov. 10. 16:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
egs. másnak meg túlmutat az egész az életben maradáson. bejönnek egyéb tényezők, mint élet minőség, egészség.
2011. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

13.15-nek köszi szépen :) Ráadásul a tojást kifelejtettem a felsorolásból, mert ugyebár azt sem szabad enni a koleszterin miatt... :)

Aczél, nem értem tisztán amit válaszoltál, pont az volt a kérdés, hogy mit ehetne az ember az egészség és az életminőség érdekében, ha tényleg minden ártalmas. Amúgy nagyon kíváncsi vagyok Izmael válaszára, mert nem kötözködésből írtam amit írtam, hanem tényleg le vagyok döbbenve, hogy itt tartunk, hiába próbálok egészségesen étkezni, mindig szembesülnöm kell azzal, hogy bármit is fogyasztok, az bizony nem egészséges. :(

2011. nov. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"egs. másnak meg túlmutat az egész az életben maradáson. bejönnek egyéb tényezők, mint élet minőség, egészség."

ezt arra írtam, hogy ezért foglalkoznak sokan az elfogyasztott élelmiszerek minőségével, ezért nem eszünk fehér kenyeret, cukrot, vagy éppen ezért figyelünk a tejtermékek fogyasztására is (pontosabban a mennyiségére).


valakinek írtam ebből a topicból privátban az élelmiszer, táplálkozás kockázati tényezőknek egy racionális kezelését, elküldhetem neked is, ha érdekel.

2011. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
OK, érdekelne, köszönöm szépen!
2011. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mondják hogy ne egyél kenyeret, ne egyél felvágottat, ne egyél tejterméket, ne egyél gyümölcsöt. Nevetséges. Nem lehet csak zöldségeken élni és egész nap magadnak főzőcskézni.
2016. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!