Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez miért kell? Mikor igyekszik...

Ez miért kell? Mikor igyekszik az ember, és mégis mindig valaki visszalöki?

Figyelt kérdés

Előre is bocs, hogy hosszú leszek, de próbálom összeszedni a gondolataimat, és örülnék, ha minél többen elolvasnátok...

Nem védeni akarom azokat, akik túlsúllyal rendelkeznek,

de jó pár dolog van, amitől sokszor az életkedvem is elmegy.

Rengetegszer olvasom, hogy a túlsúlyos (és nem az extrém kövérekre gondolok, de akár a hormonproblémás, különböző betegségektől elhízottakat is idevehetjük) ember (kizárólag ránézésre, ismeretlenül kialakított vélemények alapján):

-Igénytelen (mert hagyta magát elhízni, + büdös, + koszos, stb.)

-Nonstop zabál (Mc Donald's, Burger King, Chips, kóla, édességek, zsírszalonna, csülkös pacal, és hasonló felsorolások szerepelnek akár itt, akár más oldalon)

-Egész nap ül a tv előtt, képtelen felemelni a seggét, nehogy megmozduljon


Mondom, mindezt ránézésre. És továbbra sem a kövérek mellett kampányolok, de akik itt vagytok ebben a témakörben, akkor pontosan tudjátok, milyen érzés, mikor mondjuk leadtad már a túlsúlyod felét, tornázol, napi 1500 (mondtam egy számot) kalórián élsz, a fent említett dolgokat messziről elkerülöd, egy szóval teszel azért, hogy jobb legyen, azaz elindulsz egy létrán fölfelé, és akkor ezek a kedves megjegyzések visszarántanak.

Nem tudok egyet érteni azzal, hogy nem kell ezekkel foglalkozni, mikor a csapból is ez folyik.


Rengeteg olyan van, aki semmit nem mozog, nem figyel arra, mit eszik, mégis vékony.

Nem tesz semmit, ingyen kapta, mégis többet ér, mint az előző, aki vért izzad, csak hogy egy kicsit is előrébb jusson, akkor az ilyenek felülről gúnyosan vigyorognak "ja, még csak itt tartasz?", közben fogalmuk sincs, honnan indult.


Múltkor egy kérdésnél valaki linkelte ezt, és végig olvastam:

[link]


Egyesek stílusa alapból kiverte a biztosítékot, rengeteg az előítélet, és ahogy meg vannak fogalmazva a mondandók, és különböző elméleteket gyártanak.


De itt a gyk-en feltett kérdésekre is a 80% olyan válaszokat adnak, hogy kinyílik a bicska az ember zsebébe.

Nem kell szeretni senkit, nem kell kedvesnek lenni, de ez a viselkedés tényleg jót tesz valaki lelkének?

(vágóhíd, disznó, nem félsz hogy levágnak, stb. válaszok a "mennyit kell még fogynom" jellegű kérdésekre. És hasonlók.)


2012. jan. 23. 14:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

az általad idézett válaszok nagy része hormonzavaros 16 éves kisfiúktól származik, akik már attól a gatyájukba élveznek, ha meglátnak egy miniszoknyás lányt a metrón, és mindezt azért írják, mert ettől hiszik magukat nagymenő f.szagyerekeknek. Nehogy már leragadjunk ezen, ki nem sz.rja le konkrétan.


És túlságosan kiélezed a dolgot. Van olyan komment is, aki a kérdezők súlyán szörnyülködik, de én a másik végletet utálom. Feltesz magáról egy lány egy képet, világosan látszik, hogy pl. nincs dereka, vagy husis a combja, vagy hatalmas feneke van, vagy tudjamisén, és mondja, hogy látja h van rajta felesleg, és mennyit kéne fogynia. És erre millióegy ember ír neki, hogy óóóó tök jól vagy így, ne fogyj le. mert nehogymár valaki elérjen valamit, miközben én a harmadik ezmégbelefér csokira csábulok el ma. És akkor odaírom a kérdezőnek, hogy ha nem vagy magaddal elégedett (és nyilván nem az ha idegen embereket kérdez az alakjáról), akkor indíts futni meg étkezz egészségesen, figyeld a tükröt, és amikor ok, akkor próbáld megtartani az eredményt. És erre kapom a lepontozást meg az olyan válaszokat, hogy biztos 50 kiló felesleg van rajtam, és irigykedem.

Szóval rohadt sokszor jót akar az ember, és vagy a kérdező, de még gyakrabban a többi válaszoló filézi ki teljesen. Ilyenkor elmegy a kedvem, és én is visszaírogatok ezeknek a kedves embereknek...

2012. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
én is voltam már 120 kilós lusta gyökér :D de hát figyelj, nézz tükörbe, gondolkozz el hogy egy vadidegen ember jobban lát téged (vagy engem) és igaza lehet. mert ez itt a gyik...
2012. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Aczéééél ezt nem gondoltam volna rólad :D így még szimpatikusabb lettél már abból a szemszögből, hogy nemcsak sokat tudsz, hanem van is mire osztanod az észt :)
2012. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

mármint leszólás és véleményezés szerint, nem az én véleményem vagy a valóság szerint, félre ne értsd.

a legnagyobb fogyásom pár kiló volt.. sose azért írok, mert átérzem mások helyzetét..

2012. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
szóval mégse voltál duci :( na mind1, így is sokat tudsz és hihető dolgokat írsz :D
2012. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

írhatok hihetetlent is Neked O.o

:)

2012. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!