Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok folyamatosan?

Miért hízok folyamatosan?

Figyelt kérdés
Tudom fejben dől el minden, de 19 éves vagyok és 105 kg vagyok. 2éve lefogytam 80kgra, de azóta állandóan hízok. Mondjuk nem is diétáztam, de nem is tudnék. Azt hallodtam, hogy 20-22 év körül beáll a súlyunk és abból nagyon nehéz fogyni. ha most elkezdek diétázni, akkor még lehetek megint 80kg? Sajnos túl lusta is vagyok. :///

2012. aug. 6. 17:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nagymamáddal pedig harcolnod kell majd, hogy lefogyhass. Próbáld meg elmagyarázni, hogy ezek az ételek nem jók neked és kezdj el magadnak főzni. Eleinte, ha megsértődik, akkor később megbékél. Főleg az idős nénik a "tömőmániájukkal" fejezik ki a szeretetüket, mert máshogy nem tudják.
2012. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Minden a fejben dől el, ezt soha ne felejtsd el. Beszélned kellene nagymamáddal, hogy ez neked nagyon fontos, hisz az egészséged a tét. Addig kell próbálkozni, ameddig meg nem enyhül. Ha van pénzed, vásárolj abból normális ételeket, próbáljatok meg együtt valami új dolgot kipróbálni. A lustaság..mindannyiunkban ott lapul, de ne engedd, hogy felszínre törjön, foglald le magad, pl. takaríts, sétálj, fuss, bármi, csak ne lustálkodj, mikor nem muszáj. Találj ki magadnak mindig kisebb-nagyobb célokat, amiket szeretnél elérni és minden erőddel azon legyél, hogy azokat el is érd.

2012. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
a segítő, támogató válaszokat pozitívan értékeltem! :)) Köszönöm szépen nekik!
2012. aug. 7. 16:30
 24/25 anonim ***** válasza:

Gigyu.


Nem eszel, megsértődik, nem főz, főzöl magadnak, megint megsértődik és végül szépen lefogsz mert azt eszel amit Te szeretnél és annyit. B@sszus felnőtt ember vagy, meg egyébként is miért kéne megzabálni mindent amit eléd tesznek. Majd legközelebb nagyid vagy kid kevesebbet vásárol, legalább némi pénzt is spóroltok..

2012. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ez a nagymama dolog, ez kamu. Nincs a világon olyan nagymama, aki szándékosan akarna rosszat az unokájának. A kannibáloknál tömik így az ebédrevalót...
2012. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!