Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok folyamatosan?

Miért hízok folyamatosan?

Figyelt kérdés
Tudom fejben dől el minden, de 19 éves vagyok és 105 kg vagyok. 2éve lefogytam 80kgra, de azóta állandóan hízok. Mondjuk nem is diétáztam, de nem is tudnék. Azt hallodtam, hogy 20-22 év körül beáll a súlyunk és abból nagyon nehéz fogyni. ha most elkezdek diétázni, akkor még lehetek megint 80kg? Sajnos túl lusta is vagyok. :///

2012. aug. 6. 17:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
disznópöri heti 2x, rántott hús disznóhúsból, töltött káposzta, disznóhúsos leves, pacal, rakott krumpli kolbásszal, minden nap 1 vekni kenyér 4ünknek és h egy szelet is marad, akkor valakinek meg kell ennie, mert nem posékolunk. Hurka-kolbász, főzelék oldalassal., stb..
2012. aug. 6. 18:46
 12/25 anonim ***** válasza:
Talán kést fognak a torkodnak, hogy 3 tányérral kell enned? Egyél feleannyit, mint eddig, sportolj, rögtön lesz eredménye.
2012. aug. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mért kell folyton kötöszködni? Ki mondta h 3 tányérral eszek???? Idióta barom.
2012. aug. 6. 19:01
 14/25 A kérdező kommentje:
Normális választ várok! Aki meg nem tud értelmesen kommentelni, akkor inkább ne írjon! Kösz
2012. aug. 6. 19:47
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
De milyen normális választ vársz, ha minden jó tanácsra meg is van a válaszod, hogy ezt azért nem mert... azt azért nem mert... Majd ha egy kicsit is befogadó leszel tanácsok terén, akkor jelentkezz és tudunk is segíteni. Hiába írunk le neked mindent, ha sz@rsz bele magasról.
2012. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%

Én megértem a kérdezőt, tényleg vannak ilyen emberek akik megsértődnek ha nem eszel SOKAT! Az én nagyim is ilyen volt. De mi nem éltünk együtt, én úgy tudtam lefogyni hogy kb. fél évig nem mentem hozzá. Elég durva, de egyszerűen nem értette meg hogy nem akarok enni, mert le szeretnék fogyni, mindenre azt mondta hogy de hát ez nem is hizlal.

Szerintem próbálj erős lenni és nem enni, hiába sértődik meg. Majd megbékél a helyzettel. Végül is nem tudja beléd tömni a kaját. És sok mozgás. De ne a futással kezd, mert 100 kg fölött szerintem nem tennél jót az ízületeidnek. Inkább az úszást ajánlom. Sok sikert!

2012. aug. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Sajnállak elég szar lehet.. tudom milyen az amikor telibesz*rják, hogy te diétázol, meg ez baromság... és teszik eléd a zsíros kajákat...

Nekem szerencsére megvolt a lehetőségem rá, hogy külön készítsek magamnak kaját és így sikerült is lefogynom, de ha neked mamád ilyen amilyen gondolom szóba se jöhet az, hogy te megvedd magadnak külön a csirkemellet, rizst, salátákat, zabpelyhet stb és elkészítsd magadnak..

Máshogy pedig sajna nem megy.. esetleg elmehetsz dolgozni és akkor tudsz magadnak főzni :/

Csak akkor meg nem biztos, h lesz erőd még edzeni is mivel írtad, hogy lusta is vagy. meló+kaja készítés+edzés lehet nem fog tetszeni(főleg ha suliba is jársz), de más út nincs az ilyen csodadiéta h egyél uborkát aztán attól lefogysz, mind baromság.


Gondolom arra esély sincs, hogy meggyőzd nagyanyádat ilyenekkel pl, hogy mennyien halnak meg a túlsúly miatt meg milyen betegségeket okoz stb...

2012. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

gyenge vagy, ezen mi nem tudunk segíteni. Találd meg azokat az embereket, azokat a mondatokat, amik motiválnak. Ha belülről nincs akaraterőd, a külső hatások még segíthetnek. Nekem például az jött be, amikor 70 kilósan azt mondták fogytam, belenéztem a tükörbe, és tényleg. Nem akartam visszahízni, ezért valahogy (ez az, amikor eldől fejben) lefogytam 58 kgra. (179 cm vagyok.)

Van akit viszont az motivál, ha azt hallja hogy hízott, egy kövér disznó, stb. Meg kell találnod hogy neked mi az ami a legjobban segít és onnan már könnyebb lesz:) Ja, és nagyon fontos, hogy ha aztmondod "holnaptól", akkor még nem vagy rá készen. Ha fejben eldőlt, akkor attól a pillanattól kezdve elkezdted.

2012. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Vagy az evést kell csökkenteni, vagy a mozgást növelni. Nincs más megoldás. És ahogy súlyosbodsz, úgy lesz egyre nehezebb a mozgás. 105 kilósan már futni se nagyon tudsz, mert tönkremennek az ízületeid. De ne higgy nekem. Majd megtapasztalod.

2012. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Smartguy86 ***** válasza:

Kérdező!


1. Téged mi akadályoz meg benne, hogy megtanulj főzni és esetleg segíts mamádnak annyiban is, hogy te főzöd az ebédet?????


2. Ha sertéshúsra van pénz, akkor csirkére miért ne lenne?


3. Olvass, b@szki! :D

[link]


4. 19 éves vagy, szavazhatsz és itt sírsz, mint valami fürdős kurv@... Szedd össze és határozd el magad, tűzz ki célt és érd el!

2012. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!