Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sos! Sűrgősen le kell adnom...

Sos! Sűrgősen le kell adnom 4-5 kilót minél gyorsabba akár pár nap alatt ez az utólsó pár kilóm?

Figyelt kérdés

bármit megteszek!

de mit tegyek szerintetek?



2012. aug. 22. 23:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
2 k is fogytam már 1 hét alatt
2012. aug. 23. 01:13
 12/23 A kérdező kommentje:
2kg*
2012. aug. 23. 01:14
 13/23 anonim ***** válasza:
Igen. De nem pár nap alatt 4-5 kilót. Nem ugyanaz.
2012. aug. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
van fándli bérleted?
2012. aug. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Smartguy86 ***** válasza:

Koplalással max izomból fogsz, nem zsírból. Jól nézhetsz ki :DDDD


Szenvedj csak, amíg leadod azt a 4-5 kilót, megérdemled. Az a baj, hogy ilyen hozzáállással sose fogsz jól kinézni, mert az izmaidat már lepusztítottad, a zsírodat meg sose fogod leadni.


Ha bármit megteszel,akkor itt van, amit kell tenned:


[link]

2012. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Szoondiii ***** válasza:

majd ha nagyobb leszel (50 éves) akkor nem fogsz ilyen butaságokat csinálni.

1-1,5 év gyakorikérdésezés tapasztalatával rájöttem, hogy nem lehet a gyerekeken segíteni, mert:

általában sután, tudás nélkül állnak a dolgokhoz

ha segítenél 1-nek, valaki más valami égzengető baromságot fog mondani neki, na most biztos hogy azt is megfogadja.. és ez csak egy gyerek mikor több ezer van akik szintén semmit sem tudnak táplálkozásról, edzésről..


a helyzet leginkább menthetetlen.


Kérdező nincs gyors fogyás, azt izom és víz vesztésnek nevezik.


meg kéne tanulni táplálkozni, sok húst, zöldséget enni, kevés szénhidrátot, tejfélét (lehetőleg nem keveset, hanem semennyit).

2012. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem er lepontozni, en csak a sajat tapasztalatomat irom:)


Honapok ota egeszsegesen eszem es rendszeresen sportolok. Orommel tapasztalom ahogy az izmok itt-ott megjelennek. Egy honapban csak egyszer allok merlegre, mert nem sokat adok ra. Inkabb a teljesitmenyemet tartom szemmel. Peldaul hany fekvot, hany felhuzast, hany guggolast tudok megcsinalni, illetve mennyit futok.


Vagyis latom magamon hogy a modszer mukodik, megis a kivancsisag hajtott, h kiprobaljam a kaposztaleves dietat.


Orommel jelentem, hogy fogytam tole vagy 3 kilot. Lehet hogy nem sok, de nekem eleg volt es latvanyos. Mellette ugyanugy sportoltam (es BCAA-t fogyasztottam, mert az izmaimat kemenyen hasznalom es nem akartam azokbol fogyni). Tobb mint 1 honapja csinaltam ezt a kurat, es a sulyom azota is tartom, a nadragszijat egyel beljebb huzom, a kedvenc miniszoknyam pedig kezd logni...


Ha valami gyors megoldast akarsz, akkor probald ki ezt. Mellette sok zoldseget fogyassz, igyal rengeteget es ne hagyd abba a sportot.

De miutan vege, probalj meg okosabban enni es sportolni mint eddig. Vagyis legyen ez az ugrodeszka a meg jobb/meg egeszsegesebb elet fele vezeto uton :)


Ja, es sok sikert!

2012. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Szoondiii ***** válasza:
0%

az, hogy fogyás alatt káposzta kapszulát eszünk fogyás alatt, vagy éppen telihold van, vagy fél pár cipőben járunk futni nem jelenti azt, hogy ezektől fogytunk..

hirtelen és alaptalanul levont következtetésekből van elég, semmi értelmük csak félreértéseknek és tévhiteknek ad helyet.


egy közeli ismerősöm (hogy rohadjon meg, az apám) ahelyett, hogy elhagyná a szénhidrát fogyasztást ő is káposztalevesezik. és csökkent a testtömege. na fantasztikus, máris feltaláltuk az 1. (nem)működő csodaszert. de neee, ne rohadjon szegény a hagyományos gabonás-tejes táplálkozásával elég kínra számíthat úgy is, valójában csak jót kívánok neki.

2012. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
amúgy nemértem nem is írtam olyat hogy én egy hét alatt akarok lefogyni annyit..-.-" az lehetetlen ..csak annyit kérdeztem milyen kajától meg sporttól esetleg de mind1 nézzetek le.
2012. aug. 24. 12:06
 20/23 Szoondiii ***** válasza:

nem nézünk le, te is egy honfitársunk vagy, aki tönkre teszi magát. ez a saját döntésed, senki nem néz le.

legfeljebb hülyeségnek tartjuk, de tiszteljük a hülyeséget csinálókat is. legfeljebb mi már látjuk később mennyire bánni fogod a döntésed, és rossz érzés a tudat, hogy valahogy segíthetnénk rajtad, de mégsem tudunk.


viszont többnyire egészséges felnőttek vagyunk, elbírunk a gondolattal, hogy nem válthatjuk meg a világot, bármit is teszünk sokan megteremtik a maguk szenvedését, ezzel nincs mit tenni. aki éhezik, az meghal, akinek meg van pénze, jó módú az saját magát teszi tönker, szuper lett a világunk.

2012. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!