Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sos! Sűrgősen le kell adnom...

Sos! Sűrgősen le kell adnom 4-5 kilót minél gyorsabba akár pár nap alatt ez az utólsó pár kilóm?

Figyelt kérdés

bármit megteszek!

de mit tegyek szerintetek?



2012. aug. 22. 23:15
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
utolsó 2-nek köszönöm
2012. aug. 24. 12:12
 22/23 A kérdező kommentje:
Szoondiii mivan ? azért mert az elején koplaltam hogy lemennyen a víz az nem azt jelenti hogy végig én is jártam futni tornáztam úsztam és nem zabáltam tele magam azért fogytam nem tettem tönkre magam! egésséges vagyok kivéve az alergiám amitől tösszentek de az meg nem a fogyókúrától van. .
2012. aug. 24. 12:16
 23/23 anonim ***** válasza:

hogy rohadjon meg, az apám - most mar ertem Szondiii miert ilyen, amilyen... Nem bantasbol mondom, de mostanaban akadtam ra a hozzaszolasaidra, es minden kommentbol uvolt, hogy nalad valami nem stimmel.

Gyerekkori trauma vagy valami mas lehet a dolog mogott, de az hogy apukaddal ilyen 'jo' kapcsolatban vagy, az sejteti, hogy hol lehet a kutya elasva...


Bocsanat az OFFert, de ez kijott belolem...


Nem kaposzta kapszula, hanem kaposzta leves. NEM UGYANAZ!!!


En olyan kaposztalevest foztem magamnak, hogy imadtam enni, es egy het utan sem untam meg. Nagyon laktatonak talaltam es nem fujt fel kulonosebben.

Kovettem a dietaban leirtakat, ettem gyumolcsot/zoldseget (az eloirt napokon) es nagyon jol ereztem magam (nem voltam faradt) es rengeteg vizet ittam, szoval azt se mondhatjuk, hogy csak viz fogyas volt. Raadasul a sulyt tartom. Es az egesz csak egy hetig tartott.


En kiprobaltam, tapasztaltam az elonyeit es csak ajanlani tudom :)

2012. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!