Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cm és 69 kiló. Ez szerinte...

163 cm és 69 kiló. Ez szerintetek nagyon sok?

Figyelt kérdés

mennyit kellene fogynom?

tudna v.ki segíteni nekem a fogyásban vagy egy kalóriaszegény étrendet írni?



2012. nov. 23. 20:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én mikor 17 évesen ennyi voltam, elég jól néztem ki (nem csak magam szerint.)

Voltam jóval több is, kövér voltam. Most kevesebb vagyok, de nem úgy oszlik el, ahogy tizenévesen, nem annyira jó:-S

A kép alapján veled semmi baj, de jó lenne egy távolabbi, kevésbé takaró ruhában, akkor lehetne pontosabbat mondani.

2012. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a képen levő lány olyan 60nak látszik max. Ez te vagy? Ezen nincs sok háj, nincs túl nagy melle combaj hasa és a kezén sincs, sztem ez 60kg sincs :o
2012. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
14 éves vagyok, 169cm. Tavaly 168cm voltam, 72kg. Aztán szerelmes lettem. (plátói) Lefogytam 61kg-ra, amit tartok. (néha-néha hízok 1-2kg de leadom) Semmiképp ne ess kétségbe ha van valami ami motivál leadsz bármennyi kilót. Ugyan még szeretnék fogyni, jelenleg nekem se megy, hidd el minden agyban dől el. Ha nagyon akarod (és nem úgy nagyon hogy ajj de lennék Selena Gomez alakú) hanem nagyon akarsz tenni érte menni fog. Lehet hogy nem most, de egyszer meglesz a kellő motiváció és megérsz rá semmi nem állhat az utadba. Nagyon szurkolok.
2012. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!