Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség? (lent, bocsi ha...

Segítség? (lent, bocsi ha hosszú! )

Figyelt kérdés

Ha valaki végig olvassa és reagál, ezer hála.


Szóval július elején fejembe vettem, hogy lefogyok. 54 kiló voltam. Itt vagyok most 48 kilósan, de így is van hová formálódnom. Nagyon azért nem szeretnék már fogyni, mert 159-160 cm vagyok, plusz nem akarok csonti lenni, inkább fitt. 15 éves vagyok, tudom ilyenkor növésben vagyok, de régebben állandóan hamburgeren éltem meg kólán, ma meg vizet iszok és 80%-ban egészségesen eszek, mondjuk a maradék 20 sem vészes szerintem.

A lényeg, ki tud ajánlani olyan életmódot, amivel súlyt tudok tartani? Direkt nem diétát írtam, mert nem akarok visszatérni a régi kerékvágásba. Azonban nem akarok megállni a fejlődésben sem. És valami jó edzés? Heti 2x aerobik (tanárral, csoportban, 45 perc)? Plusz szobabicikli és társai? A futásra a környéken nem sok lehetőség van. A paleo hosszútávon milyen?

És hogy lehet kiszámolni a kalóriákat egyes ételekben, amiket blogokon találok? Mármint ha találok egy süti receptet, egészséges összetevőkből meg ilyenek, honnan tudjam hogy mennyi kalória van benne mikor elkészül?


Az értelmes válaszokra megy a zöld kéz !



2013. szept. 15. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
szívesen segítek. :) személyi edzőként végeztem nemrég. :9 ha érdekel írj privit!! :)
2013. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudnál itt? Mindig vacakol a privát üzenet mező, és nem enged írni vagy válaszolni.
2013. szept. 15. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
A peleo garantáltan jó súlytartásra. Nem diéta, hanem életmód. Nekem tökéletesen bevált.
2013. szept. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!