Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok 162 cm és...

12 éves vagyok 162 cm és 68kg. Szörnyen érzem magam mert végignézek a barátnőimen és nagyon szomorú vagyok, hogy én ilyen kövér vagyok. Sportolok, heti 3x úszom 2 km-t. Mit tegyek, mit egyek, hányszor egy nap annak érdekében, hogy lefoggyak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
már kiírtad ezt a kérdést!
2014. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12 évesen nem kellene a súlyod miatt aggódnod.
2014. ápr. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Valószínűleg ki fogod nőni. Ne aggódj! Egyébként érdemes megbeszélni ezt a szüleiddel.
2014. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem is ki fogod nőni. :) Én is ducibb voltam.


-Beszélj a szüleiddel, hogy főzzenek egészségesebb kajákat, és próbáljanak meg kevesebb zsírt és olajat használni főzéshez. Esténként csinálj néhány felülést (Fokozatosan kezdd el, első nap 10et, második nap 15öt, harmadik nap 20, negyedik nagy 30, ötödik 35, hatodik 40 és hetediken meg már 50et és ezt tartsd is)


-Ahol van mozgólépcső és lépcső is, ott inkább lépcsőn menj fel.


-Este 7-8 körül már ne nagyon egyél, maximum egy almát, vagy egy macisajtot, esetleg egy kis tejet igyál (attól még jobban is alszol, főleg mézzel.. :) )


- ha édesre vágysz, akkor csokik, cukrok helyett próbálj gyümit enni, vagy inni egy gyümölcsteát


- ha anyukád ad egy adag ételt, akkor pár szem krumplit, egy negyed darabka szalonnát vagy kolbászt inkább hagyj meg. Análkül is bőven jóllaksz valószínűleg, csak olyan finom, hogy nem tudod abbahagyni.


-Kaja előtt igyál egy pohár vizet mert akkor kevesebb kaja fér beléd. :P (MÁrmint előbb érzed magad tele)


-Ha már azt érzed, hogy tele vagy, az már rossz. Annyit kell enni, hogy ne legyél éhes, de még ne legyen az a "nadrágkigombolós, nem tudok felállni" érzés.



Remélem segítettem! :)


17L

2014. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha, aktuális a kérdés még írj privátban és segítek! (Ugyan ilyen cipőben jártam, szóval én tényleg segíthetek).
2014. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat igyekszem megtaratni őket!
2014. ápr. 26. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!