Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék jövő szeptemberi...

Hogyan tudnék jövő szeptemberig 10-15 kg fogyni? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Évek óta sportolok, napi szinten 1-2 órát lovagolok, versenyzek is. De még így is nagyon kövér vagyok(170cm,58kg)jövőre megyek gimibe addig 10-15 kg-t szeretnék fogyni. Kioktató és lekezelő kommentek nem érdekelnek segítséget kérnék. Csak zöldségeket eszek illetve sovány felvágott húskészítményeket. A nap nagy részében vizet,zöld teát iszok. Milyen étvágycsökkentő illetve fogyasztóhatású ételek esetleg vény nélkül kapható gyógyszerek vannak?

2014. szept. 15. 14:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"bizonyitanák magamnak és másoknak is "


Az tuti. Bebizonyitanad hogy teljesen buggyant vagy.

2014. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Azért nem fogysz, mert nincs miből. Ha 170 centihez 43 kg lennél, akkor valószínűleg kórházba kerülnél. A mostani súlyod tökéletes, ettől függetlenül sok hibád lehet, ami miatt nem vesznek észre. Pl.: túl vékony vagy; a rossz étrendtől (felvágott?) szottyadt vagy; nem építesz izmot, tehát formátlan vagy; nincs stílusod, ízléstelenül öltözködsz; esetleg más mentális problémád is van a testképzavaron kívül.
2014. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes győzködni a kérdezőt, mert egyszerűen túl makacs. És nem fogaj fel az agyával, hogy amit tervez, az egy nagy marhaság. És ha neki az okoz sikerélmény, hogy tönkre teszi a szervezetét. Ekkora súlyveszteségtől az ő magaságával ráadásul még a menstruáció is simán megszűnhet. De tudjátok mit? Hadd csinálja, majd abból tanul a kis hülye, mert ennél a világban sokkal nagyobb problémák is vannak.
2014. szept. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
100%
170 cm 58 kg.. hmm.. Ezt most komolyan gondoltad? Ha 10 vagy több kg-ot leadnál így néznél ki mint egy csonti.. MAX 3-4 kilót adj le, Azt pedig simán menni fog. (Akár 1 hónap alatt is) És ha leadtad, akkor tartsd a szintedet!
2014. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Az ember szülei nem mindig normálisak. Nem mi választunk szülőket. Azért ne akard kínozni magad, mert úgy érzed, hogy nem törődnek veled. Keress barátokat, vagy próbálj beszélni velük, hogy több törődésre vágysz. Amúgy ez a diéta, amit csinálsz, ettől gyorsan lehet fogyni, de ha nem eszik az ember semmi szénhidrátot(kenyér, krumpli, rizs) acetonos lesz a lehelete! (Az aceton elég rossz szagú.) Szerintem jobb, ha eszel szénhidrátot is.
2014. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!