Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék jövő szeptemberi...

Hogyan tudnék jövő szeptemberig 10-15 kg fogyni? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Évek óta sportolok, napi szinten 1-2 órát lovagolok, versenyzek is. De még így is nagyon kövér vagyok(170cm,58kg)jövőre megyek gimibe addig 10-15 kg-t szeretnék fogyni. Kioktató és lekezelő kommentek nem érdekelnek segítséget kérnék. Csak zöldségeket eszek illetve sovány felvágott húskészítményeket. A nap nagy részében vizet,zöld teát iszok. Milyen étvágycsökkentő illetve fogyasztóhatású ételek esetleg vény nélkül kapható gyógyszerek vannak?

2014. szept. 15. 14:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Úgy bírom, mikor próbálunk valakinek segíteni, aztán kiderül, hogy nem normális...

Kezdhette volna ezzel, megspórolt volna mindenkinek egy választ.

2014. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Te jó ég! 169 cm vagyok és 62 kg. És még így sem vagyok kövér. Akkor te hogy lennél az? Neked nyilvánvalóan önképzavarod van. Próbáld meg elfogadni magad ilyennek. Mert a 40 kg már az egészségtelen kategória. Ezzel a magassággal a minimum az 50 kg, és hidd el, hogy a srácok is jobban szeretik, ha egy lány nem egy csontkollekció, hanem van nőies formája. És neked a 40 kilóval csak a csontjaid látszanának, ami bizony nem vonzó. Térj észhez, mert amit akarsz egy nagy hülyeség, ugyanis ezekkel az adatokkal tökéletes alakod lehet, és nem kell hallatni a médiára, mert nem az a normális. Nagyon nagy probléma, hogy nem fogadod el magad. És lehet, hogy segítséget kellene kérned egy pszichológustól.
2014. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

én csak azt szeretném ha végre észrevennének amíg normálisan nézek ki addig nem fognak, ha majd csak bőr lesz rajtam talán valakinek feltűnik hogy haho én is itt vagyok.

a média meg a pasik meg egyáltalán nem érdekelnek.

2014. szept. 15. 18:51
 24/35 anonim ***** válasza:

Kiket szeretnél, hogy észrevegyenek téged?

Hidd el, csak magaddal tennél rosszat, ha így lefogynál. Mellesleg ha tényleg lenne rajtad felesleg, ilyen étrend mellet már fogynod kellett volna,de mivel így vagy jó, ezért nem fogysz. És nem vagy kövér. Értem én, hogy a pasik még nem érdekelnek, de 1-2 év múlva már fognak, és akkor bánnád, hogy nem őrizted meg a mostani alakodat. Akik meg így nem vesznek észre, azok nem érdemlik meg, hogy miattuk tökre tedd magad. Tudom, hogy rossz egyedül. Én régebben nagyon kövér voltam. 160 cm-hez voltam 67 13 évesen. És előtte még rosszabb volt a helyzet. És kiközösítettek, és nem voltak barátaim. És most sincs csak egy igazi, akivel nagyon ritkán találkozok. Azért gondolkodsz ilyeneken, mert szeretnéd magadra felhívni a figyelmet? Akkor ne ezzel tedd, hanem pozitív dolgokkal. Amikkel tekintélyed lesz, vagy szimpatikus leszel számukra. Ha csontsovány leszel, akkor csak szánalat váltasz majd ki, és szerintem itt nem ez a cél. Hacsak nem tényleg azt akarod, hogy szánakozzanak rajtad, vagy kinézzenek maguk közül a beteges soványságod miatt. Próbáld meg elhinni, hogy lehet téged szeretni, mert mindenkiben van jó. Például a lovaglás. Nagyon dicséretes, hogy ennyi ideje csinálod ilyen kitartóan. Tűnj ki, hogy egyes tantárgyakból jó vagy, vagy ilyesmi. Fel a fejjel!

2014. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Tűnj ki azzal, hogy baromi jó seg-ged lesz, és formás tested. Ehhez kemény sport, normális étkezés-hús, hal, tojás, magvak, zöldség, gyümölcs, összetett ch.k, túró kell.

Na ekkor ki fogsz tűnni!

2014. szept. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
szinte kiváló vagyok és mégis a félosztály a nevemet se tudja 8 év utám sem. a szüleim arra nem méltatnak hogy visza köszönjenek soha nem értem el semmit aaz életben. ha lefogynék az számomra egy hatalmas sikerélmény lenne hogy akartam,megcsináltam,küzdöttem és elértem. bizonyitanák magamnak és másoknak is hogy én iges képes vagyok a lehetetlenre ls ha valait eltökélek azt meg is valósitom.
2014. szept. 15. 20:31
 27/35 anonim válasza:
Barátnőm is annyi, mint te, és nagyon vékony! Nehogymár kövérnek lásd magad! Ez pont ideális testsúly. Ha többet fogysz, anorexiás leszel...
2014. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
A 40 kg nagyon kevés. Számolj azzal, hogy bele is halhatsz! Könnyen áteshetsz a ló másik oldalára.
2014. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha meghal, azt biztos észreveszik, neki meg csak ez a fontos... Pfff... Idióta kislány.


Amúgy a helyesírásoddal is megpróbálhatnál kitűnni, abban lehetne sikerélményed, ha kicsit foglalkoznál vele...

2014. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Nem lehet, hogy azért nem vesznek észre, mert túl vékony vagy? LOL

Tréfarépát evett a kérdező :D

2014. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!