Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgással lehet fogyni?

Mozgással lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Világéletemben sokat ettem, és amikor elkezdek diétázni, 2-3 nap után rosszul leszek. 163 cm vagyok és 55 kg. Ha mindennap mozognék 2 órát(fél órát futok, fél órát tornázok, fél órát biciklizek és fél órát hula hoppozok) de mellette normálisan eszek, fogyok?

2015. márc. 7. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Nem tudjuk nálad mi a normális.
2015. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én fogytam vele.
2015. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Igazán a mozgás diétával a leghatásosabb. De lehet, neked nem. Az tény, hogy én nagyon szigorú diétát tartottam, viszont nem mozogtam mellé, és 4 hónap alatt 2 kilót tudtam csak fogyni. Utána mozogtam és megindult..sajnos én ilyen típus vagyok.
2015. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pl reggel megeszek egy tál sima Fittnes müzlit, délután hagymás tejfölös puffasztott rizs este meg egy alma vagy semmi, es közbe mozgok. Szerintetek?
2015. márc. 7. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
A koplalás baromság.
2015. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha normálisan étkezel, nem úgy, ahogy leírtad, akkor rendszeres mozgással igen, elérheted azt, amit szeretnél.

Felejtsd el az édességeket, este a lehető legkevesebb szénhidrátot vidd be a szervezetedbe, igyál megfelelő mennyiségű folyadékot.

Szerintem fölösleges mindennap 2 órát mozognod, mivel a szervezetednek is szüksége van a pihenésre. Ezért inkább célszerű heti 3 nap edzést beiktatni, a többin pihenni, de azt a 3 napot nyomd meg rendesen.


A tornázási gyakorlatod változatos legyen, mert csak így ér valamit, legyenek benne súlyzós gyakorlatok (elég ha a két kezedbe megfogsz 1-1 másfél literes ásványvizes palackot tele vízzel, és kész is a súly).

A neten találsz egy csomó tornagyakorlatot és videókat is. Tornázz velük együtt.

2015. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy értitek hogy "normális" étkezés?
2015. márc. 8. 01:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Zabpehely barnarisz zöldségek tojás csirkemell hüvelyesek gyűmölcsök/este már nem mert a fruktóz zsírrá alakul/. Pufirizs jó, fittnes múzli gondolom sok cukrot tartalmaz én alig találok olyat amiben nincs cukor!
2015. márc. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kaloriabazis.hu-ra jelentkezz be

Normális étkezéssel is tudsz fogyni, ha bizonyos kalóriakeretben maradsz

2015. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!