Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék? 173cm/84kg/F...

Fogyni szeretnék? 173cm/84kg/F 60-65 kg közé szeretnék kerülni. Szeretnék tartalmas ételeket enni, éhezés nélkül fogyni.

Figyelt kérdés

Lusta vagyok magamnak utánanézni, hogy mivel tudnék fogyni, de szeretnék, ehhez kérnék segítséget. Délben kelek, leves + általában valami tésztaféle a reggeli, aztán délután 4-6 órakor megéhezem, eszek egy szelet kenyeret, estefelé illetve éjszaka becsúszhat mégegy szelet kenyér, ritkábban valami chipsféle dolog vagy gabonapehely tejjel, majd hajnali 2-3 órakor fekszem és kezdődik minden előről. Nem túl változatos és csak hízok tőle, a kenyértől sem lakok jól, de nem tudok mást kitalálni helyette. Eléggé válogatós vagyok. Tésztát ennék tésztával, illetve csirkemellet szinte bármilyen formában, sütni-főzni viszont nem tudok.

Valami értrendfélét, iránymutatást tudna valaki írni? Mozogni sajnos nem sokat szoktam, konditerembe sincs pénzem menni.

Volt idő, mikor dolgoztam (most is szeretnék, de nem jön össze), reggel korán ettem egy szelet kenyeret, pár órával később szintén, majd mégegyet, délután 4-7 óra között hazaértem, ettem főtt ételt, leves + tészta, majd szintén minden előről.


2015. márc. 17. 18:56
1 2
 11/11 Philipp Gábor ***** válasza:
TV-t nézve,feküdve közben chipset zabálva soha nem fogsz tudni lefogyni.Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd hogy hogyan tudnál bevásárolni pénz nélkül.
2015. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!