Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom magam rávenni a...

Nem tudom magam rávenni a fogyásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok,163 cm és 70 kg.. Nagyon zavar,hogy így meghíztam,mivel régen vékony lány voltam. Nem eszek többet,mint régen,egyszerűen csak sokkal gyorsabban jönnek fel a kilók.

Mostmár oda értem,hogy nagyon nagyon zavar a testsúlyom és szégyellem a testem. Nem szívesen megyek ki az utcára,főleg nem fényképezkedem és a lelkem törik össze,amikor tudatosul bennem,hogy már nem mennek rám azok a ruhák,amik régen igen. A fiúm és a barátnőim előtt is szégyellem már a magam,egyszerűen undorodom magamtól. Iszonyat kövér vagyok,annyit sírtam már..

Nagyon szeretnék vékony lenni,szép,divatos ruhákban járni,de egyszerűen nem bírom ki a diétát. Annyiszor nekifutottam már,de egyszerűen ne bírom 2-3 napnál tovább. Ha nem eszek szomorú leszek és nyűgös..

Normális ez? Hogy zavar a testsúlyom,vékony akarok lenni, de a fogyó egyszerűen nem megy? Pedig tudom,hogy minden fejben dől el.. De egyszerűen nem bírom ki :(



2015. márc. 21. 16:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla,hogy lenne egészségügyi problémám...

1 év alatt kb 10 kg-t híztam!

Vagy ez fogható a hormonokra?

2015. márc. 27. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!