Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok lefogyni?

Miért nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron 46 kg körül voltam, aztán jött az ősz és a tél.A karácsony miatt felmentem 49 kg-ra vagy még talán 50-re is.

Elhatároztam, hogy eljárok edzőteremben.

Január végétől el is kezdtem járni 1 héten minimum 3x, de az átlag az 4-5 nap volt egy héten.

Ezt csináltam 2,5 hónapon keresztül és csak híztam.Azt csak remélni tudom, hogy izom.

Valamivel többet is ettem a kelleténél, de utána figyeltem már arra is és most már ott tartok, hogy 52-3 kg.

Egyszerűen nem tudok lefogyni, az edzést abbahagytam mert vizsgaidőszakom volt, viszont így csak az étkezésre figyelek oda.


Mai kajám: Foody arany kétszersült teljes kiörlésű lisztből (kb 800kcal)

1db bundáskenyér és egy adag chillisbab.


Nem diétázom, csak igyekszem figyelni a kalóriabevitelre.Emellett sokat iszom.


Vajon miért nem tudok fogyni?

Mi lenne a megoldás?



2015. ápr. 16. 20:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Olyat étrend NINCS, amibe senki sem köt bele... De ez nem baj. Olyat válassz, ami legjobb tudásod alapján jó s jól is érzed magad vele. Ha én másokra figyelnék, elég rosszul járnék :D (Biztos belekötne valaki a 2 nappal ezelőtti 225g zsírba... Kicsit erős nap volt, de az nem baj, néha beesik az ilyen.) Évek óta olvasok véleményeket, szöges ellentétben állnak egymással. Van, aki szerint 40g alatt kéne fehérjét ennem, mások szerint 130 fölött... Jó, ha elég önfejű vagy és eleget olvasol, tapasztalsz ahhoz, hogy elégedetten kövesd a saját egyéni étrendedet. Van, amit mindenkinek illik betartani, de korántsem kell annyira agyonszabályozni és szűk keretek közé szorítani az étkezést, ahogy egyesek képzelik.
2015. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó a válaszodat! Igazad van:)
2015. ápr. 18. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!