Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől nem fogyok?

Mitől nem fogyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

100kg voltam majd lefogytam április óta 85kg-ra.De ez a helyzet,hogy mostanába nem megy sem a torna sem a diéta.Folyton éhes vagyok korog a hasam pedig nem eszek keveset 900-1200kcal ami normális diétánál.Mikor ,hogy sikerült.Aztán 3hétig folyton ettem.Vissza híztam szerencsére csak 2kg ott.Most 86és fél vagyok.És nem akar lejjebb menni.Tornázni nincs kedvem mert folyton fáradtnak érzem magam és fáj a fejem.A gyomrom folyton korog és égni is gyakran szokott.Nem értem mi van..gondolkodtam rajta ,hogy lehet azért nem fogyok és azért remegek néha már az ételért mert meg fog nemsokára jönni a havi baj.De utána néztem és azt írják csak 1héttel korábban kezd a szervezet vizet raktározni.Viszont nekem több mint 1hetem van addig.Sőt asszem 2hét még.Vagy talán korábban is elkezdheti raktározni? Nem értem már ..Nem akarom feladni de ha ez sokáig így marad össze omlok mert egészen kicsi gyerekkorom óta küzködök a túlsúly miatt .Olyan válaszokat nem szeretnék kapni hogy huu tul keves az a 900..meg minim 1200kcalt kell ennem blablabla...nem plusz minusz 200kcal múlik per nap,hogy most akkeszek sokat vagy túl keveset eszek.Köszönöm aki ezt figyelembe veszi és van valami ötlete..:)



2015. aug. 31. 13:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Megfogadom a tanácsotokat.Főleg az utolsóét .Akkor mostantól nem 800-1000ig eszek hanem 1200-1500kcal ig.Igy mar menni fog a fogyás? Még ha lassú is?
2015. aug. 31. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!