Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiás lennék?

Arimyevery kérdése:

Anorexiás lennék?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok kb 162-3 centi és 43 kilo. Gyűlölöm az alakom,direkt tükörbe se nézek,hogy lássam. Tudom azt hiszitek csont sovány lehet 43 kiloval pedig egyáltalán nem vagyok az. Szerintem nagyon messzeállok tőle viszont egyre jobban romlik az egézségem. Egész nap semmit nem eszek,direkt sétálok buszozás helyett és kerülőket teszek. Talán tényleg belekeveredtem?

2015. okt. 8. 16:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
Testkép zavarod van nem vagy anorexiás én 14 éves vagyok 163 cm és 37 kiló én ezen nem aggódók tudom hogy nagyon vékony vagyok rengeteg orvosnál jártam és mindegyik azt modta nem vagyok beteg rengeteget eszek nem látszik meg ahogy mondani szokták gyors az anyag cserém , és egészségesen eszek
2015. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!