Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek nincs pénze minőségi...

Akinek nincs pénze minőségi kajákra (csirkemell, sonka, friss zöldség, gyümölcs), az hogy oldja meg hosszútávon a fogyókúráját?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 10:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Utolsó előttinek köszönöm, nagyon hasznosakat írtál:)

Utolsó: a férjem nem diétázik, a babámnak pedig még teljesen más étel való! És ezt talán hagyjuk is ennyiben...

2010. márc. 22. 20:52
 12/21 Krisz85 ***** válasza:
Rendben hagyjuk de remélem látod, hogy olcsóbb normálisn étkezni mint szemét szutyok kaján élni,mint az átlag.
2010. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Jagello ***** válasza:
100%
Krisz,igazad van 33 ezer az nem sok és reális amit leírtál..de vannak családok ahol 50-60 ezerből étkeznek 5 en!!Ezt hívják rossz anyagi helyzetnek és lehet, hogy még sokat is mondtam..itt aztán nincs minőségi fehérjebevitel,sőt még 1 gram/tskg sincs..mert nincs sajna miből..
2012. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Krisz85 ***** válasza:

Igen, viszont akik ennyiből élnek és ennyi pénzük van kajára, a rossz anyagi helyzetükben, azoknak egyrészt ez a legnagyobb gondjuk, hogy éppen el vannak hízva??

sőt továbbmegyek, durva általánosítás, de az ilyen családok járnak autóval, apuka, anyuka bagózik és minden gyereknek számítógép meg iphone valahogy csak öszejön a kis segélyből.., példának okáért a közvetleny környezetemben is van ilyen család, nem is egy, hadd ne sajnáljam őket érte........

2012. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

*Egy szelet csoki árából, ami mondjuk 150 forint meg lehet oldani egy egészséges étkezést. 10dkg csirkemell 90-100 Ft. 50g rizs 20 Ft. Negyed fej brokkoli 40 Ft.

Egy mekis menü árából meg egész nap lehet enni, összesen 5 alkalommal...

Tudom, hogy egyszerűbb arra fogni, hogy nincs az egészséges kajára pénz, de ez egyszerűen nem igaz.


Szerintem te nem tudod, miket beszélsz. Akinek NINCS pénze, NEM kajál a mekiben, és NEM eszik 150 Ft-ért csokit.

Gondolom, még életedben nem kellett beosztanod egy hónapra egy nem túl jelentős összeget, és azt hiszed, hogy a 150 Ft-os csoki mindenkinél alap. Hát nem.

Amikor napi 800 Ft-od van 4 személyre, Azon max. krumplit, kenyeret meg szalonnát veszel.

2012. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Krisz85 ***** válasza:
49%

Akinek nincs pénze az ne azzal legyen első körben elfoglalva, hogy most el van hízva és mennyi a testzsír%-a, hanem azzal hogy ne haljon éhen és legyen pénze, nem? De.

A feltételeit kell megteremteni annak amit akarsz csinálni, csak aztán csinálhatod azt amit szeretnél is, ez sajnos így működik az életben. Jah, hogy szar anyagi körülmények között miért vállaltunk két gyereket? hmm hát igen? ott is előbb a körülmények, aztán a döntés.

Szerintem ez olyan kb. mintha valaki szeretne síelni a francia Alpokban és azért sajnáljuk mert a minimálbér feléből tud csak megélni és nem mehet el, hát szegény..., tényleg előbb a rávalót kell összeszedni.


Magyarán akinek sajnos nincs annyi pénze, hogy minőségi kaját egyen, sportoljon (ami hülyeség, egy kínai cipő, ruha és mehet is sétálni napi 1 órát, tehát ingyen van, jah? hogy nincs még egy szabad órája sem? hát akkor fogyni se akarjon csak úgy), sajnos ez a keserű és brutális igazság. ÉN sem örülök ennek, ahogy annak sem hogy vannak családok akik nyomorban élnek, de ne kelljen már erre fogni. Ha valaki nagyon akarja meg tudja csinálni, vagy az nem is akarja igazán.

2012. febr. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Jagello ***** válasza:
Krisz, amiről írtál, hogy megy a cigi és a kávé, továbbá a pia.. igen sajnos ezeknek a családoknak a fele ilyen és abból a 30 ezerből szépen lehetne költeni egészséges életmódra és azért nyilván nem sportol és edz mindenki így nekik nem létszükséglet ezek az arányok...szóval ha azt nézzük 1-2 embert még egy 4 tagú család is olykor megfelelő képen tudna táplálkozni... Viszont tudom és ismerek olyan családokat, akik elvesztették a munkahelyüket, elköltözni nem tudnak és hát nem, hogy ők, de diplomások ülnek otthon.. persze gazdálkodnak, csinálják amit tudnak, se cigi, se pia. Sajnos ezeket az élethelyzeteket nehéz kivédeni. Mondjuk én a magam részéről szerencsés vagyok, mert nagyon céltudatos és előrelátók voltak a szüleim, ha nekem csak a táp kiegem van annyiba amiből más 1 hónapban eszik. Nem vállalnék gyereket a mai világban, ha tele vagyok adóssággal és nincs saját otthonom.. mert a meló az nem biztos és ha nincs meló, nem hogy kaja nem lesz, hanem utca.. és erre vár most kb 300 ezer ember, hogy mikor teszik ki.. sajnos ők ezt látták valószínű előtte is és tudjuk, hogy az elég sokat befolyásol.. azok meg akik elvesztették a munkahelyüket és család miatt nem tudnak lépni, külföldre meg nem úgy megy, hogy csak kiruccanok, azok most ördögi körbe kerültek. Ez a világ nem arra megy ki, hogy az átlagember is jól lakjon, ez a 21. század lényege. Megtehetné, de az önző ember nem osztja meg és itt nem csak a politikusok ilyenek.. Szóval az emberi gyarlóságnak köszönhetünk mindent.
2012. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
16-os, így csak olyan emberek gondolkoznak, akik egész életükben burokban éltek, és semmit nem tudnak a világról. Te most komolyan azt hiszed, hogy ha valakinek valamilyen nincs, nem rendelkezik a megfelelő eszközzel, akkor pusztán csak az akaratától a nem megfelelő eszközei hirtelen meg fognak felelni? Ha az akaratot át lehetne váltani eredményre, akkor a világban nem lennének problémák. Mellesleg igaziból sértő is, hogy te a mások akaratát firtatod, mivel neked nem az akaratod több a másiknál, hanem a lehetőséged, így soha nem kerül az akarásod olyan helyzetbe, hogy ki kellene állnia valamilyen próbát. Az képzeled, hogy te valamiféle győztes vagy, pedig nem győztes vagy, hanem elkényeztetett és pofátlan.
2013. febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
kimaradt, hogy "nem" "az akaratod nem több"
2013. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Utolsó! Szívemből szóltál!
2013. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!