Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le gyorsan?

Bettya kérdése:

Hogyan fogyjak le gyorsan?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 172cm és 55kg.hogyan fogyjak le gyorsan legalább 2kg-t?
2015. dec. 12. 21:56
 1/9 anonim válasza:
Te ezt most komolyan ki irtad ?XD minek fogyni 2 kg ugy is jönn a karácsony .De ha mindennnap mozgasz és a napi adagod felét eszed és egy reggeli banán segitheti az anyag cserédet igy gyorsabban le tudsz fogyni esetleg szaunázhatsz is.
2015. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, komolyan irtam ki.Attol mert jon a karacsony nem azt jelenti hogy zabalni kell es elhizni:) Koszonom a valaszt.
2015. dec. 12. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Végre egy értelmes kédező 😄
2015. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszt!😉
2015. dec. 12. 23:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Menj el kakilni.

Így is sovány vagy. Nem kell tenned semmit sem.

2015. dec. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
miért akarsz lefogyni? csontváz akarsz lenni? a magasságodhoz 54-58 kg teljesen jó
2015. dec. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csontvaz akarok lenni csak vekony:)
2015. dec. 13. 00:20
 8/9 anonim válasza:

Nem kötekedés, de ez alapvető biológia, amit 18 évesen tudnod kéne: A női testnél a 2kg-os testingadozás akár heti szinten is megfigyelhető. A menstruáció előtt megnövekszik a szervezet vízháztartása, ezért is tapasztalják sokan "pufibbnak" magukat. Ez teljesen normális dolog :). A karácsonyi dőzsölés csak elhatározás kérdése. Sajnos a diéta 70%ban étrendváltástól és 30%mozgásból áll. Sokan örülnének, ha az ünnepek után csak pár kiló szaladna fel, te meg még mínuszba akarsz kijönni? Bátor :D


Ui: vigyáznék a karácsony előtti "gyors" fogyással, mert a szervezeted még változókorban van és az ünnepek alatt a dupláját is visszaszedheted akár ugyanazzal az ételmennyiséggel. Illetve szilveszterkor gondolom inni fogsz és az alkoholokban is jócskán vannak cukrok. Ha engem kérdezel tartogasd az életmódváltást jövőre :)

2015. dec. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tisztaba vagyok azzal amit leirtal:) Nekem nem nagyon szokott ingadozni a sulyom csak menstruacio elott. En nem szoktam karacsonykor hizni mert nem tudok sokat enni, ha nem igy lenne nyilvan nem most akarnek lefogyni:) koszonom a valaszt!
2015. dec. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!