Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyivel jobb a teljes...

Mennyivel jobb a teljes kiörlésű és a sima kenyér ha fogyni szeretnek? Igazabol csak csipobol es hasbol, de tudom h nem csak onnan fogok. Mellette edzek is viszont nagyon kenyeres vagyok.

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 09:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Koszi szepen. Sajnos nekem nem olyan a munkahelyem ahol melegiteni tudnek."


Szívesen. Ez esetben vihetsz magaddal pl. natúr halkonzervet(saját lében, nem olajosat!!). vagy csinálsz tojásmuffint, az még hidegen is nagyon jó és eszel mellé csirkemell sonkát, paradicsomot, paprikát.

vagy dobozolsz többféle zöldséget paprika, paradicsom, uborka, mellé viszel esetleg cottage cheese-t, sovány natúr joghurtot, délelőtti órákban némi gyümölcs is mehet, pl. áfonya, eper. ha szereted pl. a zellerszárat, azt is kockázhatsz fel, mellé pedig natúr joghurtból zöldfűszeres mártogatóst is tudsz csinálni. vagy csinálsz előző este zabpalacsintát, azt megtöltöd darált pulykával és zöldségekkel, kevés zsírszegény sajttal vagy natúr joghurttal. szintén nem igényel melegítést. a lehetőségek tárháza végtelen.

2016. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kerdezo ennek nem tudom otthon mi a pontos neve de egy szeletben csak 19 kaloria van. Teljes kiorlesu. Na jo, nem olyan fincsi mint a kenyer de en egesz jol megszoktam. Ezt viszem a ceghez ebedre legtobbszor csirkemell sonkaval es jo sok zoldseggel. Szepen rarakom a sonkat es egy masik kisdobozban ott a szeletelt paradicsom, paprika, uborka... Van amikor tonhal konzervet viszek es tonhalat rakok a tetejere szinten sok zoldseggel. Nagyon finom pici sajtkremmel meg fottojassal a tetejen. De viheszt melle kikevert korozottet, padlizsan kremet, majkremet... Ma en pl. 3 szelet ilyen "kenyeret" hoztam a ceghez, meg felcsikozott sargarepat es felcsikozott uborkat. Ezeket martogattam a humuszba felvaltva.


[link]

2016. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem muszáj elhagyni a kenyeret, a fogyáshoz csak kalóriadeficit kell (az egészséges fogyáshoz már több dolog), de sokunknak igenis érdemes kihagyni.

Én nem fogom megmondani, hogy elhagyd-e vagy minimalizáld, ez a te döntésed. De ismerek olyat, aki mindent kenyérrel evett s egyik napról a másikra elhagyta s bár évek után visszatért rá, ez havi egy kenyérsütést jelent, láthatóan nem arra alapoz. Én nem voltam ennyire kenyeres, én a keményítődús ételekkel együtt hagytam el :) Se rizs, se köles, se zab, se krumpli, max. nagyritkán 1-2 dkg. Nekem ez is egyszerű, de van, akinek ez már maga lenne a pokol. S biztos van, aki már a liszt elhagyását sem bírná jól. Szerintem érdemes megpróbálni elhagyni, hátha sikerül, de ez tényleg a te dolgod, nyilván le lehet fogyni kenyérrel is, s akinek ez nagyon fontos, az nem hagyja el. Mindannyiunknak vannak ételei, amikről semmiképpen nem mond le, mert az már önsanyargatás lenne.

De a kenyér a legtöbbeknek inkább csak megszokás s kényelem, s fantáziátlanság az, hogy anélkül ne tudna mit enni.


A tk kenyér lassabban szívódik fel (aminek megvan az előnye és sokakat emiatt jobban laktat) s szerintem finomabb (csak a saját tk tönkölykenyerünket ismerem, amiről tudom is, hogy tk), de ugyanúgy gluténes szénhidrátbomba... Kalóriában sem áll jobban, mint a fehér kenyér, csak az esetleges jobban laktató volta miatt van rá esély, hogy kevesebbet visz be belőle az ember.


Vinni sokmindent lehet. Pl. zabkása, rántotta vagy sült hús zöldséggel és rizzsel... Ezeket nagyon sokan megeszik melegítés nélkül.

2016. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

első vagyok-


Mint írtam én is sok kenyeret ettem.

Ma a legtöbb ételhez amihez régen kötelezően ettem kenyeret, most nem eszek- Tojásrántotta esetében (mindig kenyérrel ettem) ma paprika, uborka, paradicsommal eszem, kenyér nélkül.

Leves mellé már nem eszem kenyeret.

Az én esetemben sincs lehetőség a munkahelyen kaját melegíteni, mert még mikró sincs.

Így munkába abonettet viszek ami májkrémmel elég finom.

2016. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szénhidrátcsökkentett kenyér.

De kevesebb kenyeret egyél. Nekem is belecsúszik néha, de nem nehéz leállni róla. De ha fogyózni akarsz én azt a kenyeret ajánlom.

2017. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!