Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásítás és étrend?

Szálkásítás és étrend?

Figyelt kérdés

16F 172cm 54kg

Szálkásítani szeretnék nincs rajtam sok zsír de a derekamon mégis egy kicsi és folyton fel vagyok puffadva pedig eddig is figyeltem az étrendre és a kezem meg a lábam nagyon vékony de a hasam mint ha 70kg lennék olyan puffadt ezért kitaláltam egy étrendet arra lennék kíváncsi hogy jó lesz e ez így


Reggeli: 2 szelet magvas rozs kenyér

2 szelet pulyka vagy csirkemell felvágott


tízórai: 1 alma vagy dinnye vagy valami kis gyümölcs (banán,szőlő kizárva)


Ebéd 6db tojásból rántotta 2db sárgájával és kicsi oliva olajon sütve


Vacsora: 2db főtt tojás

sok zöldséggel (uborka,paprika,)


Emelet csak vizet innék sokat meg kávét tej és cukor nélkül és még zöld teát


napközben biciklizek és sétálok elég sokat este pedig

fekvőtámaszoznák hasizom gyakorlatot végeznék és súlyzóznák egy db 1 kezes 5 kilós súlyzóval(csak az van)

ami alkalmazást használnák:Fekvőtámaszok,Road Bike,Caynay A6W


tervezek fehérje port is venni



2016. aug. 2. 02:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Először pakolja magadra egy kis izmot,utána szálkásíts! Amit kitaláltál édes kevés lesz a célodhoz,plusz nem ártana megnézni, mitől puffadsz. Pl. Tej,glutén stb.


Alapinfók itt:


[link]

2016. aug. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha nem eszek semmi tejterméket akkor is felpuffadok és hiába eszek glutén mentes cuccokat akkor is tényleg tök m1 mit eszek nap végére elég nagy lesz a hasam
2016. aug. 2. 07:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz ez nem az edzés és az étrend,de én csináltatnék egy helikobakter tesztet.
2016. aug. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Reggelire egyél még 3-4 tojást, ebédre inkább csirkemellet egyél egy kis barna rizzsel és zöldséggel, uzsonnára mehet fehérjepor (fölösleges drágát venni, mhn whey protein 3 kiló 10 ezer, vagy ott a stillmass, 5 kiló 14-5 ezer), vacsorára pedig vagy a 2 tojás zöldséggel vagy 15-20 deka túró (én egy 25 dekás tégelyt eszek meg mindig) . Szereznék be vitamint is, napi 2-3g c vitamin elosztva 2-3 fele (olcsóbb aszkorbinsav por formába megvenni) + egy multivitamin se ártana, mondjuk egy mega daily one plus, ez 4000ft, de 120 napra elég, ha napi egyet szedsz. Írj ha van még kérdésed.


"de a hasam mint ha 70kg lennék olyan puffadt" Ugyan ilyen magas, 70 kiló vagyok és mégse puffadt a hasam. :D

2016. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi :D hát de gondolom te azért vagy 70kg mert van rajtad izom na rajtam az alig van :D
2016. aug. 2. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha puffadás a gond, azon nem segít a fogyás. De ilyen súllyal hova szálkásítasz? Szerintem is inkább tömegelj.

A fehérje kevés, ebédig kvázi nem is eszel...


Heti 3 teljes testes edzés elég, persze aerob mehet mindennap s olykor kardió is.

Azzal az egyszem bébisúlyzóval nem mész semmire. Még bicepszre is alig éreznék meg 5 kilót, pedig még eléggé kezdő vagyok és még csak nem is sportoltam sosem, csak sétáltam, de az utóbbi években azt se sokat, nem állok jól izmokkal. Hátra 14 kilót használok, 5 kiló már a legeslegelején nem volt elég... Sok gyakorlathoz 2 egykezes kell vagy egy kétkezes rúd...

2016. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát fgigyelj énis szálkásítok de én 14-15 vagyok, 186 cm 61 kiló, egyél amit tudsz ne fogd vissza magad még majd ha 62 kiló fölé mész még bőven egyél és közbe gyúrjál is én 6kg tescos súlyzót használok hozzá lehet ez hülyén hangezik de egyél sok húst is bocsi hogy ijet mondok de ha tükör elé álsz gondolom egy vézne gyereket látsz, énis az voltam, a semmire nem lehet valamit felépiteni, még kajálj nyugottan
2016. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha te is szálkásítassz 180 centi 60 kilósan (tehát fogyózol lényegében) akkor miről beszélsz h egyen amennyit bír? :D Te is ugyan olyan vézna gyerek vagy amúgy.
2016. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!