Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Borzalmas falási rohamaim...

Borzalmas falási rohamaim vannak, mit tegyek, megszokja a szervezetem?

Figyelt kérdés
Pékárun kivül munkára nincs jobb ötletem. Egyszerűen nem lakok jól ha kenyeret nem eszem. Megpróbáltam azt, hogy pl ebédkor kihagyom, de minden mást eszek rendesen: húst, főzeléket, salátát. De egy óra múlva már éhes vagyok, mivel kenyeret nem ettem. Munkára vittem gyümölcsöt, vittem tasakos zabkását ami vizzel készül, halkonzervet,péksüti helyett, de egyszerűen éhen maradtam. Ma meg tegnap szó szerint zabáltam.. Hamburgert, csokit, fagyit, chipset. Munkára 2 péksüti volt ma , ha nem eszem ennyit akkor korog a gyomrom már délben és 2-ig vagyok. Mindet amellett, hogy reggelire eszem munka előtt még egy tál joghurt+zabpelyhet. Mindent amit e hónap 4-e óta kerültem, most magamba tömtem mert nem birtam már, hogy sose volt az a telitettség érzetem evés után. Vagy ez nem is kell, hogy legyen? Megszokja a szervezet a másfajta evési rendszert?
2016. aug. 24. 22:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elvileg a fehérje laktat legjobban, utána jön a zsír, de van, akinek számít a térfogat (nekem pl. nem. lehet maroknyi vagy kazalnyi, simán a kicsivel lakom jól, ha az több kalória vagy jobb összetételű. de akármeddig eszem picit, simán be tudok tolni rengeteget is, szóval ez a gyomorszűkülés nekem eléggé mítosznak tűnik. de lehet, hogy van, akinek van olyan, ki tudja?), van, akinek segít a rost, s vannak egészen furcsa emberek, akiket bizonyos gyors cukrok laktatnak jól (pl. gyümölcs, bár azért a gyümölcsök sem egyformák).
2016. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!