Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek semmit csak...

Ha nem eszek semmit csak folyadekot iszok mennyit tudok fogyni 1 honap alatt? Jah meg melle heti 3x 128-130pulzusos kardio edzes 1 oran at (1-2honapig csinalnam igy utana atallnek az egeszseges etkezesre es heti 5x edzesre)

Figyelt kérdés

Nem erdekelnek az olyan valaszok hogy igy meg ugy teszem tonkre a szervezetem, meg h x ido utan visszajon a leadott kg. Sajat felelossegemre csinalom ezt, tisztaban vagyok a kovetlezmenyekkel, mindennek utana neztem mar, de arra sehol nem kaptam valaszt h vajon mennyit tudnek igy fogyni.(tudom h izombol menne ameddig csinalom) olyan valaszt sem szeretnek h jaj egyek normalisan es egeszsegesen... semmi penzem nincs, szoszerint. anyukam nem ad ilyenre, ugy h ket honapig igy estenkent jarnek iskola mellett melozni hogy legyen penzem normalis etelre meg edzoteremre(etrend + edzesterv[mar meg van mind a ketto egy szemelyi edzotol. Szulinapi penzemet erre szortam el])(ugy h kerlek mellozzetek az ilyen dolgokat, tisztaban vagyok azzal h igy kellene az elejetol kezdve de 0ft / max havi 1000ft-al nem tudok mit kezdeni ilyen teren, ja es edesanyam nem egeszsegesen foz hanem koltseg hatekonyan 8an lakunk egyutt ebbol 5en meg iskolazunk es egyedul anyukam dolgozik) viszont surgosen meg kell valnom 10kg-tol. Ugy hogy ezen okok miatt jutottam erre a dontesre.


Jelenleg 75kg/178cm vagyok.


Megerteseteket es valaszaitokat koszonom!


2016. okt. 21. 04:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
De akkor is jojo efektus lenne, ha utana kontrolalt egeszseg etkezes es edzes melle?
2016. okt. 21. 21:11
 22/27 anonim ***** válasza:
A jojó a hazavágott anyagcsere miatt alakul ki, ill. a magasabb energiabevitel miatt. A kis terveddel csak hízékonyabbá teszed magad.
2016. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, a zsírral és a pörkölttel semmi baj nincs, kenyérből kellene kevesebbet enned. A zsír jobb, mint az étolaj, a fűszerek pedig segítik az emésztést. Fehérjére pedig szükség van, kenyér nélkül nem lenne bajod. Napi 1 olcsóbb alma pedig nem terhelné meg annyira az otthoni büdzsét. Mondjuk azt sem értem, hogy a suliban miért nem eszel, mivel erősen rászorultak vagytok, gondolom ingyen kapnád az ebédet, abban pedig biztosan lenne zöldség, gyümölcs is. Vagy rosszul tudom?
2016. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
177centi vagyok enis 75kg-rol indultam..majd felfedeztek..6honap alatt fogytam le 20kg-ot,ugy hogy megvolt az 1000kaloria megis eheztem mint az atom..mar azota voltam Milánóban..most megyek Ázsiába..csak egy a bökkenő..hogy anorexiás lettem..szerintem meg most gondold meg mit csinálsz.:)
2016. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
1 hónap nrmevéssel éppen 2, 18 x tudsz éhen halni egy 31 napos hónapban. De ne aggódj, csak az első fog fáhnii, a második csak elméleti. Szomjan 3, étlen 14 nap alatt hal egy ember.
2017. okt. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
1 évvel ezelőtti kérdés... Vajon mi lehet a kérdezővel?
2017. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Engem is èrdekelne :D
2018. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!