Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek semmit csak...

Ha nem eszek semmit csak folyadekot iszok mennyit tudok fogyni 1 honap alatt? Jah meg melle heti 3x 128-130pulzusos kardio edzes 1 oran at (1-2honapig csinalnam igy utana atallnek az egeszseges etkezesre es heti 5x edzesre)

Figyelt kérdés

Nem erdekelnek az olyan valaszok hogy igy meg ugy teszem tonkre a szervezetem, meg h x ido utan visszajon a leadott kg. Sajat felelossegemre csinalom ezt, tisztaban vagyok a kovetlezmenyekkel, mindennek utana neztem mar, de arra sehol nem kaptam valaszt h vajon mennyit tudnek igy fogyni.(tudom h izombol menne ameddig csinalom) olyan valaszt sem szeretnek h jaj egyek normalisan es egeszsegesen... semmi penzem nincs, szoszerint. anyukam nem ad ilyenre, ugy h ket honapig igy estenkent jarnek iskola mellett melozni hogy legyen penzem normalis etelre meg edzoteremre(etrend + edzesterv[mar meg van mind a ketto egy szemelyi edzotol. Szulinapi penzemet erre szortam el])(ugy h kerlek mellozzetek az ilyen dolgokat, tisztaban vagyok azzal h igy kellene az elejetol kezdve de 0ft / max havi 1000ft-al nem tudok mit kezdeni ilyen teren, ja es edesanyam nem egeszsegesen foz hanem koltseg hatekonyan 8an lakunk egyutt ebbol 5en meg iskolazunk es egyedul anyukam dolgozik) viszont surgosen meg kell valnom 10kg-tol. Ugy hogy ezen okok miatt jutottam erre a dontesre.


Jelenleg 75kg/178cm vagyok.


Megerteseteket es valaszaitokat koszonom!


2016. okt. 21. 04:11
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hetfotol belekezdek es meglatjuk:3 remelem sikerrel jarok. Egy modell ugynoksegnel dolgozo ferfi megallitott, hogy nagyon szep karakteres arcom van modell lehetnek, magas vagyok, meg meg fogok noni is. Odaadta a nevjegykartyajat h beszeljem meg edesanyammal es menjunk el es beszeljuk meg a dolgokat az ugynokseg szekhelyen. Anyukamat ravettem h belemenjen, de elore kikototte nekem h semmilyen anyagi tamogatast nem tud adni nekem csak lelkit. Az ugynoksegnek egyetlen egy problemaja van velem es az az alkatom es a sulyom, mert ok nem foglalkoznak plus size modellekkel. Tehat ez a kikotes: 3 honapot kaptam arra h 60kg alatt legyek, hogy jok legyenek ram a modell meretu xs-s-es ruhak. Az oket nem erdekli hogy csinalom, de uj ev utan szeretnek ha egyutt dolgoznank. Sok sikert kivantak hogy remelik sikerrel jarok. Ugy gondoltam ha bejon ez akkor utana a csaladomnak is tudnek segiteni h ne ilyen korulmenyek kozott eljunk, es meg magammal(egeszseges etlezes edzes) is tudnek foglalkozni.
2016. okt. 21. 18:22
 12/27 anonim ***** válasza:
Melyik ügynökségnél? Tele van minden a lehúzós cégekkel.
2016. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Icon modell ugynokseg
2016. okt. 21. 18:51
 14/27 A kérdező kommentje:
Ok is lehuzosak lennenek? :o azt mondta a ferfi h a profi kepeket a sajat fotosaikkal csinalnak es nem jelent felem semmifele plusz koltseget, tehat nem kerik h ennek a dijat fizessem ki.
2016. okt. 21. 18:55
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szóval még nem vagy 18? Anyukád tudja, hogy mire készülsz? Mindenképp közöld vele, mert vele cseszel ki, ha valami bajod lesz. Például ha féltávnál rosszul leszel, akkor joga és kötelessége, akaratod ellenére is, kórházba vinni infúzión keresztüli táplálásra.


Amúgy meg 3 hónap alatt simán le lehet dobni 10-15 kilót normálisan is. Miért hiszed azt, hogy amit anyukád csinál azzal nem lehet fogyni? Kalóriadeficit kell, semmi több.


A modellügynökséget meg nem fogja zavarni, hogy zombinak fogsz kinézni?

2016. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyok meg 18. Nem mondtam neki, eleg sok baja van meg enelkul is, meg igem valoszinu hogy nem dzolna hozza semmit. Mast nem tudna csinalni.

Anyukam eleg zsirosan foz, meg fuszeresen. Mindent diszno zsirban sut meg, meg mindennek az az alapja. Tobbnyire prokoltet csinal amihez nokedli vagy teszta van. Hetkoznap en meg altalaban mikor hazaerek kenyeret eszek, es lefekvesig bemegy 3 szelet kenyer:/ lassu az anyagcserem azt tudom.


Nem tudom, hat a kifuto modellek elegge ugy neznek ki szerintem. Sosem vagytam modell palyara, de hat azt mondjak kapni kell az adodo lehetosegeken, foleg ha ezzel rendbe tudom tenni az otthoni korulmenyeket meg jo is:)

2016. okt. 21. 19:11
 17/27 anonim ***** válasza:
Kifog hullani a hajad, és akkor már nem fogsz kelleni a modellügynökségnek. Fogyózz, de csináld okosan. Tapasztalatból beszélek.
2016. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Zombi alatt nem azt értem, hogy sovány leszel. Hanem, hogy ronda, mint aki súlyos beteg.


És akkor mi van, ha zsírosan főz? Egyél keveset belőle és kész. Semmi baj a zsírral.


Bemegy 3 kenyér? Csökkentsd egyre. Azt nem tudod megállni, hogy 3 szelet kenyér helyett 1-et egyél, de azt igen hogy 1 hónapig semmit se?


Nagyon gyerekes vagy, ebbe a modell karrierbe se kéne beleélni magad. Sokakat behívnak így. Nagy részükből nem lesz modell.

2016. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

De igrn meg tudnam allni, de hatasosabb es gyorsabb lenne teljes nem evessel, nem?

Tudom h gyerekes vagyok es makacs is melle.

Nem beleelem magam csak hatha megis bejonne. Veszteni valom nincs vele. Ha mindenhez igy allnek h masokat is behivnak, es kicsi az esely h sikerul, akkor igy nezve ha betoltom a 18at akkor nem jelentkezek allasra se mert ott is sokakat behivnak allasinterjura:/

Es hat tudod h van a mondas, aki nem mer nem nyer

2016. okt. 21. 20:23
 20/27 anonim ***** válasza:

"De igrn meg tudnam allni, de hatasosabb es gyorsabb lenne teljes nem evessel, nem? "


Hatásosabb semmiképp. Az a baj, hogy nem gondolkodsz logikusan. Azt írtad tisztában vagy a következményekkel. Azt is írtad, hogy már most is lassú az anyagcseréd(Ez amúgy valszeg azért van, mert csak 14-17 óra körül eszel először. Többször kéne). Na, ha 1 hónapig nem eszel szerinted milyen lesz? A szervezeted nagyon durva energiaraktározó módba kapcsol majd. Tipikus jojó effektus, minden rajtad fog maradni utána. És gondolom nem csak 1 hónapig akarsz csak modell lenni, hanem ebből akarsz megélni.

2016. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!