Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 év körüli vagyok. Eleget...

18 év körüli vagyok. Eleget eszem? (Bővebben a magyarázatban)

Figyelt kérdés

Reggelire eszem egy almát, 2 pirítóst 100 gramm csirkehússal és 2 tojásfehérjével, "sok" salátát, retket, hasonlóakat. Iskolában szintén eszem egy almát. Amikor hazajövök, eszem ebédre 150-200 gramm csirkehúst, általában egy tojásfehérjével, zöldbabbal (150 gramm körül) és salátával. A nap további részében eszem még egy-két almát vagy más gyümölcsöt. Vacsorára szintén 75-100 gramm csirkehúst eszek sok zöldséggel.

Emellett általában eszem 100-150 gramm zsírszegény túrót, főleg a reggeli végén. Emellé néha eszem 2-3 kekszet, ami 100-150 kalória, de van, hogy azt kihagyom.

Amint látjátok, nagyon szeretem a salátát :D Odáig vagyok érte, de aggódom, hogy nem viszek be elég kalóriát. Valaki fel tudna világosítani?


2010. ápr. 28. 20:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem eleget eszel.
2010. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mehet a plusz szendvics rögtön, nem lesz semmi bajod tőle :) de általánosságban 200-250 kcal-val emelheted egy fokozatban
2010. máj. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én a pirítóst cserélném le (főleg ha fehér lisztből van - majdnem biztos, hogy abból, max. színezik, mert a teljes kiörlésűt lehetetlen megpirítani, legalábbis nekem nem sikerült) egy normális méretű teljes kiörl. kenyérből készült szendvicsre, amiben van felvágott (sonka a legjobb, de mást is lehet) és sajt, és ehhez is edd meg a sok salátát. A kekszet nyugodtan hagy ki, nincs rá szükséged. Helyette egyél natúr joghurtot, esetleg nyomkodj bele valami gyümölcsöt, ha nem elég édes, 1 kis kanál mézzel.
2010. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rozsos toast kenyér általában, vagy Graham (valahogy így hívják).
2010. máj. 4. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!