Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami módszer arra, hogy...

Van valami módszer arra, hogy ne legyen étvágyam?

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy ne legyen étvágyam,kevesebbet/semmit se egyek,mert nagyon kövér vagyok...

2016. nov. 30. 21:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szóval koplalni akarsz? Csak megsúgom, hogy hosszútávon az hizlal leginkább.
2016. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
króm tabletta
2016. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nekem ez kizárólag zsírböjtben jött össze, de az tarthatatlan. Azért a ch erős lecsökkentése máskor is elég jó volt erre. Plusz a kevés és nagy étkezés. De lehet, hogy neked katasztrofális lenne mindkettő, nem vagyunk egyformák.


De miért ne legyen étvágyad? Az étvágy jó dolog. Enni pedig kell.

Sose fogom fel, hogy ha valaki kövérre eszi magát, hirtelen miért akar kb. semmit enni. Az arany középúttal mi van?

S szerinted működni fog a tested, ha nem adsz neki üzemanyagot és építőkockákat?

2016. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Semmit sem érsz el azzal, ha semmit se eszel. Kezdj el mozogni, és az étrendet szorítsd húsokra, sok zöldségre, gyümölcsökre kerüld a fehér lisztet és a cukrot. Igyál sok vizet. Ennyi sok sikert
2016. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ketogén diéta. Első pár napban erős önfegyelem kell hozzá, utána elmúlik az éhségérzet. De nem való mindenkinek, ez kifejezetten az a diéta, amit vagy 100%ig betartasz, vagy el se kezd. Cserében a leghatékonyabb szerintem.
2016. dec. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Lassú evés. Kicsi falatot veszel a szádba, és addig rágod és tartod a szádban, amíg csak bírod. Erősen kell koncentrálni az evés mikéntjére. Azt ehetsz, amit akarsz, de csak ezzel a módszerrel eheted meg. Eleinte szinte egész nap eszegetni kell, szinte belekapaszkodik az ember a falatkák élvezetébe. Legjobb akkor kezdeni, ha szabin vagy, vagy otthon vagy. És finomakat egyél, amit szeretsz.

Ez egy átvezetés a normális evés felé, mert a kövér ember nagy falatokban eszik, nagyra nyitja a száját, gyorsan, alig rágja meg a falatokat.

Ha sokáig bírod a lassú evést, a gyomrod összehúzódik, nem termeli a rengeteg savat, ami nagy evésre kényszerít, és a tudatod is átáll a kisebb mennyiségekre. Az emésztőszervek munkáját megkönnyíted az alapos rágás által előemésztett falatkákkal.

A fogakat, rágóizmokat megterhelheti, óvatosan pl. a sárgarépával, keményebb ételekkel. Sok folyadékot kell inni, azt is ízlelgetve, és esetleg kis hashajtó kellhet, ha az emésztés nagyon lassú.

Ez csak bizonyos típusú embereknek jó, akik szeretnek elmerülni az apró részletekbe, és megnyugtatja őket a rágcsálás.

2016. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én a króm tablettától még éhesebb lettem.
2016. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

6-os,és ezzel a módszerrel mennyi idő alatt lehet fogyni?

Amúgy köszönöm mindenkinek,aki segíteni próbált:)

2016. dec. 1. 10:17
 9/27 A kérdező kommentje:
4-es igen,de lisztes ételek nélkül nem bírom ki
2016. dec. 1. 10:18
 10/27 anonim ***** válasza:
#9: akkor lehet, hogy éppen az a fogyásod kulcsa, hogy hagyd el teljesen.
2016. dec. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!