Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami módszer arra, hogy...

Van valami módszer arra, hogy ne legyen étvágyam?

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy ne legyen étvágyam,kevesebbet/semmit se egyek,mert nagyon kövér vagyok...

2016. nov. 30. 21:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Az első egy-két hét kemény, az tény. De senki nem ígérte, hogy könnyű lesz. És ha az agyad átáll arra, hogy nem, nincs neki péksüti meg kenyérke, akkor utána már nem fog hiányozni.
2016. dec. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Egyébként kövéren is lehetsz anorexiás (bár a súlyodat, magasságodat nem közölted), a koplalás és a tápanyaghiány a legjobb út a táplálkozási zavarokhoz.
2016. dec. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
160cm 60kg
2016. dec. 1. 10:36
 14/27 anonim ***** válasza:

6-ostól

Attól függ, mit rágcsálsz, sárgarépát vagy tortát. De ne az időre koncentrálj, nem az a lényeg, hanem a kitartás, hogy makacsul tartod magad mindig ehhez az evési módszerhez. Bármilyen körülmények között. Akkor is, ha a mérleg éppen felfelé mozdult. Holnap majd lefelé fog.

A szervezeted már az első napokban megkönnyebbül, mert nem kell nagy mennyiségű, alig megrágott ételtömeget emésztenie, ami óriási munka.

De napról napra jobban fogd magad érezni, könnyebb lesz a mozgás, vidámabb leszel.

2016. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. dec. 1. 10:39
 16/27 anonim ***** válasza:

Aha, igen, játsz zsákbamacskát mindenféle rágási technikákkal, vagy tanulj egy kicsit a táplálkozásról...

[link]

2016. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ez a lassú rágás azt hjiszem, még a Viktoriánus-korból származik... Az tuti, hogy egyeseknek elég rossz ötlet, pl. egy ételfüggő (jó, mindenki az, de értitek, no. aki betegesen sok időt tölt vele máris és a gondolatai egész nap az evés körül forognak) jobb, ha nem eszeget egész nap... De biztos van, akinek jó. Én nem tudnám meg se próbálni, de nem is kell.

A falatok rendes megrágása persze mindenkinek alap, a habzsolva evésnek elég sok hátránya van.

2016. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Otthoni tornázással + szobabiciklizéssel lehet fogyni? 60kg vagyok 14 éves 160cm előbb már leírtam,de senki se látta..
2016. dec. 1. 12:43
 19/27 anonim ***** válasza:
A mozgás segíthet a fogyásban, de az étkezéseden múlik, hogy fogysz-e. Akármennyi edzést ellensúlyozni lehet evéssel...
2016. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Érdekes máshol a 62kg 164cm nem kövér,60kg 160cm meg igen?
2016. dec. 1. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!