Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami módszer arra, hogy...

Van valami módszer arra, hogy ne legyen étvágyam?

Figyelt kérdés
Azt szeretném hogy ne legyen étvágyam,kevesebbet/semmit se egyek,mert nagyon kövér vagyok...

2016. nov. 30. 21:30
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Nekem 3 hónap alatt 10kg-t sikerült leadnom szobabiciklizéssel és egy kis tornával.

Egyébként a kérdésedre válaszolva, én citromlevet szoktam inni ha éhes vagyok, nekem csökkentette egy kicsit az éhségérzetem.

Nyugodtan egyél, mert ha koplalsz azzal csak rontasz a helyzeten, és nagyon hamar vissza fog jönni a leadott kiló mikor újra elkezdesz normálisan enni.

Az egészhez igazából kitartás és akaraterő kell, az egész fejben dől el.

14/L

2016. dec. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszi,én is pont mos szobabicikliztem,és tornázni is szoktam párszor,akkor ez beválik.Köszönöm szépen!:))
2016. dec. 1. 18:16
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy kórosan elhízva, ez tény. Viszont biztos, hogy van valamennyi felesleged, mert nem hiszem, hogy színizom lenne az a 60 kiló.


Szóval kérdező, anélkül, hogy bántani akarnálak vagy "ledagadtoználak", mindig van mit tenned az alakod, egészséged és jó közérzeted érdekében. Ez is tény.

2016. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Mindenki mást nevez kövérnek.

Nekem ez a szint nem kövér, nem izmosan sem. Lehet jópár kiló felesleg, de nem "kövér". De egyes tinik az ideális testsúllyal rendelkezőket tartják kövérnek... 2 kilónál pedig dagadtoznak.


De mindegy is, ki mit mond, testzsírszázalékot vagy tükröt nézve, kiderül, hogy mennyi a felesleg :)

2016. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Te magad mondtad azt magadra, hogy nagyon kövér vagy, mielőtt a súlyodat elárultad volna.

12-es

2016. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Testzsírszázalék 22.8% az jó a táblázat szerint
2016. dec. 3. 20:03
 27/27 A kérdező kommentje:
Mármint az enyém annyi...júniusban lett mérve
2016. dec. 3. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!