Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta, illetve zsírvesztés...

Diéta, illetve zsírvesztés után hogyan tudnám azt elkerülni, hogy lógjon a bőröm?

Figyelt kérdés
Eléggé sok videóban láttam, hogy bizonyos emberek fogytak 40-50 esetleg 60 kilót, és a bőrök lógott a hasukon, melleiken. Én ezt hogyan tudnám elkerülni? Szerencsére nekem nem ilyen sok kilót kellene leadnom.

2017. febr. 2. 00:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Bőrük* elírtam a fenti részt.
2017. febr. 2. 00:11
 2/5 anonim válasza:

Hogyha lassan fogsz, és alapból nem kell sokat, akkor nem lesz lógós a bőröd. :)

Persze attól is függ, hogy hány éves vagy. Fiatalabban a legjobbak az esélyeid ilyen téren.

Amit még javaslok: sok víz, C vitamin.

2017. febr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok és 119-120 kg körül. Minimum 20-25 kilót akarok leadni.
2017. febr. 2. 00:36
 4/5 anonim ***** válasza:
A te korodban még nagyon nagy a szövetek rugalmassága, plusz nőhetsz is, tehát alapvetően kisebb eséllyel lesz ez probléma. Ami viszont létfontosságú: lassan! Heti fél kilót adj le! (Az első időben több lesz, mert kiürül a raktározott víz, de utána be kell lassulni!)
2017. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak 20-25 kilót akarsz fogyni ilyen ifjan, akkor jók az esélyeid. Persze ez egyéni, nem lehet garantálni. Egészségesen s ne gyorsan fogyj, persze.
2017. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!