Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki milyen diétát ismer ami...

Lina63 kérdése:

Ki milyen diétát ismer ami ehető is? Illetve fogyni, de hogy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eléggé válogatós vagyok az ételek terén. Akárhány diétát néztem vagy csirke, vagy hal... na már most egyikért sem rajongok, csirkét meg nem eszek (semmilyen szárnyast). Egy nap 2* max.3* eszem, de az gyerek adagnak minősül. Amit szedek magamnak (ha sokat, ha keveset) 3/4-e fele tuti megmarad.. mozgásba lábra fenékre és hasra kezdtem el edzeni. Terhesség előtt nagyon jól elvoltam a kilóimmal, de 25+ jött fel, amiből adtam le pár kg-t, viszont szeretnék még bő 20-at leadni, de hogy?

2017. márc. 14. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Marha hússal próbálkozz,ha azt szereted. Nem lesz egyszerű dolgod így, hogy válogatós vagy,de szurkolok.
2017. márc. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát így nem. Te még messze nem tartasz ott, hogy leadd a túlsúlyodat, egyelőre jól elvagy a csodavárós-kifogáskeresős fázisban.
2017. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyit eszel mint egy kisgyerek, akkor magától le kéne mennie a plusz kilóknak.
2017. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatom, te mit szeretsz. Pl. minden vega diéta olyan, hogy nincs benne hús :) Én tojást eszem, mert azt szeretem s amúgyis értékesebb fehérje a csirkénél. De sok lehetőség van.

Azt sem írtad, mennyire zsírosan szeretsz enni, eszel-e glutént...etc. Millióféleképpen lehet fogyni. Bármilyen étrenddel lehet, mennyiség kérdése, de érdemes olyat választani, amit bírsz és szeretsz s jóllakat.


20 kiló felesleggel és kevés evéssel muszáj fogynod.

2017. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a "gyerekadag" szokott lenni a nagy onbecsapas.


Alapjaban veve tokmindegy mit eszel (nyilvan nem teljesen) a kaloriamennyiseg szamit.

2017. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
ha gyerekadagokat eszel, hogy lehet 20 kg túlsúlyod? Sosem fogsz lefogyni amíg kifogásokat keresel és becsapod önmagad
2017. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Milyen gyerekadag? Egy túlsúlyos gyereké?
2017. márc. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

Olyan csodaszer, amiből csak be kell szedni naponta 3x1 szemet, és csodák-csodájára lefogysz tőle, olyan nincs. Az ilyenektől hidd el nekem, csak a buxád fog fogyni, te nem!


Te attól fogysz, amit nem kapkodsz magadba: kenyér és tészta-félék, édes-habos sütik, mekis kaják, cukros bolti üdítők, jó kis zsíros-szaftos pörköltek, húsok.


Ha a baromfi (bőre nélkül) és a hal nem kell, akkor valóban a pulyka, a sovány marha, ill. marad a birka és egyéb vad. És főleg ne süsd, inkább párold.

2017. márc. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Sokféle diéta van, például Norbi update, 90 napos diéta, szakaszos ketogén diéta, paleolit diéta, harcosok étrendje.
2017. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!