Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az étrend mennyire egészséges?

Ez az étrend mennyire egészséges?

Figyelt kérdés

Szeretnék egészségesebben táplálkozni és kb 2 kilót lefogyni. Ezekre a célokra jó az ilyen étrend? (mai)


reggeli: 1 nektarin, négy evőkanál natúr joghurt, egy evőkanál zabpehely


ebéd: egy szelet hal (ponty) párolt zöldségekkel (paradicsom, paprika, répa, hagyma)


uzsonna: 3 sárgabarack


vacsi: saláta (csak zöldségekből áll)


Sok vagy kevés? Min kéne változtatni? (persze nem minden nap ugyanezeket enném, mert az elég egyoldalú lenne)


169 cm / 55 kg / N (cél 53 kg)


2017. jún. 21. 16:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
50%
2 kg ot leadni még a te súlyodnál sem bonyolult plusz egy alkalom sportolás hetente bőven elég. a menüsor inkább erős fogyásra javasolt 2 kg miatt bocsánat a szóért fölösleges baszakodni ezekkel. fuss egy körrel többet és kakilj egy nagyot
2017. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi a francon változtat az a 2kiló?
2017. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát remélhetőleg lapos lesz a hasam ( csak ott van feleslegem)
2017. jún. 21. 17:30
 4/14 anonim válasza:
Ez nem igy működik xD
2017. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy lehet vki állandó súlyú? Én egyszer 47 vagyok egyszer meg 50 kg és ugyanúgy nézek ki. Az a pár kiló az nem zsír, ami lemegy, hanem főleg víz, a kinézetem kb. semmit sem változtat. 169 cm-hez nem hiszem, hogy nagy hasad lenne 55 kg-val, max. fel vagy fújódva a nem megfelelő kajáktól vagy ülve nézed, amikor még nekem is nagy hasam van, pedig egy deka zsír sincs rajtam
2017. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon kevés! Egy kis natur csirkemell mehetne a vacsihoz. Az uzsonnához is esetleg pár szem diót.
2017. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Halat max heti 3-szor egyél mert sok benne a higany. A többi napon valami csirkéset egyél.
2017. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Halban higany? Te jó ég.....
2017. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez iszonyatosan kevés. Inkább mozogj rendszeresen. Semmi szükség ilyen durva koplalásra.
2017. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mekkora az egy szelet hal, de kétlem, hogy a kvázi teljes fehérjeigényedet fedezi.


Ne csak cukrokat egyél a többi étkezésre...

2017. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!