Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megoldható hogy sport nélkül,...

Megoldható hogy sport nélkül, csak diétával fogyjak?

Figyelt kérdés

Olyan az életvitelem, hogy nem igazán van időm és energiám semmire. Egyszerre járok kér iskolába, estin és nappalin, az egyik egy szakma, a másik étettségi. Felnőtt képzések. Van gyakorlatom. 3 hónapon át 8 óra. Semennyi időm sincs a tanulás, a munka és egyebek miatg beiktatni a sportot az életembe. Kifacsartan érek haza a munka után (kemény fizikai munka) és van hogy tanulni sincs energiám.

Kb 10 kilót szeretnék lefogyni. Tudtok nekem olyan étrendet javasolni amivel ez kivitelezhető lenne?


2017. aug. 2. 06:26
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nálam a táplálkozással nincs probléma. Szakács végzettségem van, az iskolában megtanultam hogy mit lehet, hogyan elkészítve és mennyit enni. Alapvetően a táplálkozásommal nincs probléma. Nem eszem olyat ami hízlalna, mivel a nagy részüket nem is szeretem. Egészségesen táplálkozom. De nem fogyok. A sportok kilőve mert a munkahelyen jut belőle elég, nehéz dolgok cipelése, egész napos állás ilyesmi. Ha hazaérek akkor ott meg a házimunka. Nekem egy konkrét étrend minta kéne ami eredményezi a fogyást, ez alapján én a többit megoldanám.
2017. aug. 10. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!