Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy győzitek le az édesség...

Ti hogy győzitek le az édesség iránti vágyat?

Figyelt kérdés
3hete kezdtem diétába, de nem birom édesség nélkül már most, ráadásul meg fog jönni, ilyenkor méginkább ennék ilyesmiket... nemtudom hogy birjam..

2018. aug. 5. 13:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
62%
Egyél valami édeset! Mondjuk valamit,amit nem cukros.
2018. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Semmi bajt nem okoz, se a fogyás, se az egészség szempontjából, ha néha megeszel egy kis csokit vagy sütit.

Csak nem kell bevágni egy táblával. De egy szelet csoki vagy más kis édesség, nem árt semmilyen szempontból sem.

2018. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
89%
Vagy eszem egy kanál mézet, vagy répát rágcsálok, vagy valami édes gyümölcsöt, ez mindig segít.
2018. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
96%
Egyél gyümölcsöt.
2018. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
21%

A legeslegjobb dolog a világon a cukormentes fagyi. :)

Az édesítőszerek miatt egészségesnek nem egészséges, de ha nagyon kívánod, akkor az a legjobb. :) én egy hónapja kezdtem a diétát, és ha kívánom az édességet, mindig jöhet egy kis fagyi.

A másik, tudom furán hangzik, de a parfüm. A kedvencedből fújj magadra, és nem fogod kívánni az édességet, tapasztalatból mondom. Bár lehet hogy csak nálam működik.

2018. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
28%
Na nekem pont ez volt par napja, ramjott a csokieves, de nem volt. Egy almaval helyettesittettem es nagyon bevalt. Masik, ha eldontod, hogy nem eszel allandoan csokit, mert mondjuk gogyni szeretnel, akkor nem is fogod megkivanni.
2018. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Én engedélyezem magamnak az édességet, ha épp meg fög jönni, de csak akkor. Máskor meg elterelem a figyelmem valamilyen aktív tevékenységgel, elmegyek sétálni, stb. :)
2018. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat mindenkinek, főleg a havi előtt vagyok így, hogy tényleg nem bírom ki nelküle egyszerűen.. most ettem műzlo szeletet tudom nem jó de életmentő volt😁
2018. aug. 5. 15:04
 9/33 anonim válasza:
31%
Nézz bele a tukorbe. Ha elegedett vagy egyel egy szelet csokit vagy egy sutit. Ha nem akkor ne, esetleg valami gyumolcsot ami edes az sosem art.
2018. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ne zárd ki teljesen az édességet az étrendedből, mert csak rosszabb ha azon kattogsz hogy ennél valamit de nem szabad. Ha valami édeset kívánsz egyél édességet. Nem kell megenni egy tábla csokit, de egy sor Boci pl 90 kcal (ha étcsokit veszel az kevesebb is, én gyakran ezt eszem ha édességet kívánok). Ennyit azért be lehet szorítani a napi kalória keretbe.


Banánpalacsintát szoktam még csinálni, 2 tojást felverek és egy banánt péppé nyomok. Összekeverem a kettőt, adok hozzá egy kevés fahéjat, majd kisütöm. Kb 200 kalória lesz a végén, de laktató szóval megfelel akár reggelinek is. Szintén banános édesség a nice cream (fagyasztott banánt krémmé turmixolod), majd azzal ízesíted pluszban amivel szeretnéd, de önmagában is finom. Zabkásából is simán lehet édességet csinálni vagy natúr joghurtból, ezek azért is jók mert édesek és pl reggelit, tízórait is kiválthatod velük. Keverj hozzájuk gyümölcsöt, mézet, magokat, teljes kiőrlésű müzlit, fahéjat, kakaót vagy amit akarsz. Arra figyelj hogy azért ne egyszerre akard mindennel feldobni, mert az hamar megdobja a kalória értékét.


Ha neten utánanézel rengeteg sütit, édességet meg lehet csinálni diétás verzióban (cukormentes, szénhidrátcsökkentet meg hasonló recepteket nézz). Vannak amiket pár perc alatt össze lehet dobni vés akár egy étkezésnek is megfelelnek. Viszont tényleg nem lesz bajod belőle ha megeszel alkalmanként egy szelet csokit vagy sütit. Nem kell mindent kizárni az életedből ami rossz ételként lett elkönyvelve, szimplán mértéket kell tartani.

2018. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!