Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy győzitek le az édesség...

Ti hogy győzitek le az édesség iránti vágyat?

Figyelt kérdés
3hete kezdtem diétába, de nem birom édesség nélkül már most, ráadásul meg fog jönni, ilyenkor méginkább ennék ilyesmiket... nemtudom hogy birjam..

2018. aug. 5. 13:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Kedves 46%-os nem vagy te véletlenül része egy bizonyos "fat acceptance" movement-nek? Pusztán kíváncsiságból.
2018. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ez a mozgalom jutott eszembe róla :D Azért reméltem hogy itthon nem terjed el ez a baromság, de egyre inkább úgy tűnik hogy ahogy kövérebbek az emberek úgy próbálják a túlsúlyt normálisnak, már szinte ideálisnak beállítani (mert hogy a nő legyen gömbölyű és carpe diem úgyis meghalunk akkor élvezzük a mát és tettessük hogy ez tök egészséges...). Egyszerűbb az önámítás, csak nehogy sportolni kelljen vagy mértékkel és egészséges ételeket enni.
2018. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Válaszolok: nem, és nem is érdekel. Nem, mintha bárkinek köze lenne hozzá.
2018. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!