Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy győzitek le az édesség...

Ti hogy győzitek le az édesség iránti vágyat?

Figyelt kérdés
3hete kezdtem diétába, de nem birom édesség nélkül már most, ráadásul meg fog jönni, ilyenkor méginkább ennék ilyesmiket... nemtudom hogy birjam..

2018. aug. 5. 13:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a zéró kóla segít. 1 pohár hideg cherrys vagy limeos es elmúlik a csoki iranti vágy. (Nekem is most van meg, épp iszom ;)
2018. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy, mert nem zártam ki az édességet az életemből.

Ma szilvát eszek, meg 1 db Raffaello-t. :)


A müzli szelettel sincs gond, most ettem a hétvégén 2 db-ot is, még 100 kcal sincs darabonként. Ha nem fér bele a napodba valami, ami még 100 kcal sincsen, akkor rossz az étrended.

Szóval lehet enni, de mértékkel.

2018. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Az áremelkedés legyőzi, ha én nem...
2018. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%

Úgy, hogy akkor eszem édeset amikor akarok (ha akarom éjjel, ha akarom este), annyi édességet eszem és NEM CSAK AZT, amikor akarok, és annyit eszem amennyi jól esik, vagy még többet :)


Nem foglalkozom diétával, meg ilyen baromságokkal.

2018. aug. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Pedig akkor se foglalkozom! :) És boldog vagyok :)))
2018. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ez meg a fogyókúra rovat, ha te csak tömöd magad és neked ez így teljesen oké mi a bánatot csinálsz ebben a kategóriában? Menj zabálj csokit
2018. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Zabálni te szoktál, meg a lú! Én enni, étkezni szoktam, és nem is akármilyeneket :))) Mi van frusztrált vagy, mert nem eszel? Te bajod! Más attól még fog! :D
2018. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok frusztrált, szimplán nem értem minek kellett közölnöd hogy te annyi csokit eszel meg akkor amikor akarsz, mikor semmi köze a kérdéshez. Felesleges offolás volt csak a részedről. Diétázni meg nem baromság, mikor az egyik legelhízottabb országban élünk. Inkább figyeljen oda arra, hogy mit eszik mint hogy csak úgy egyen minden vackot mindent mint te.
2018. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
92%
"annyit eszem amennyi jól esik, vagy még többet :)" - Ezt hívják zabálásnak hogy tele vagy de még tömöd magad, mikor már nem is esik jól. Majd ha gurulsz legalább lesz okod a fogyókúrás részt olvasgatni.
2018. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

"Ennyire akarsz már csokit enni, vagy mi?" - Ettem ma már, de hogy megnyugodj akkor édességet írok miután a kérdés édes dolgokra vonatkozott.


":D De tudod mit? Akár éjjel is ehetek, semmi gond :) Bármit :) A kérdés azt volt, hogyan győzi le valaki? NEM KELL legyőzni! Enni kell :) Akkor amikor akar :)" - Hol volt említve hogy éjjel egyen?? Vagy hogy az időpont a baja?? (Ha már ennyire a szavakon lovagolsz)


"Mit foglalkozol te más "egészségével"?" - Orvosnak tanulok úgyhogy eléggé foglalkoztat.


"Cseppet sem vagy egészséges, csak azt hiszed... Sokkal károsabb dolgokat csinálsz, csak nem éred fel ésszel." -Na mit? Nem dohanyzok vagy iszok, rendszeres sportolok, rendbe van a napi kalória, makro és mikrotápanyag bevitelem, szellemileg kiegyensúlyozott vagyok. Szóval tényleg érdekelne milyen káros szokásom van amit jobban tudsz.


"Mi vagy te irgalmas szamaritiánus? Mit foglalkoztat téged más "egészsége"?"

Sajátodéval se vagy tisztában."- Első részét megválaszoltam, a sajátommal tisztában vagyok. Rendben vannak a laboreredményeim és figyelek arra hogy egészségesen éljek.


"Frusztrált vagy. Ez az igazság." - Nem vagyok de azért még írd le pászor ha attól neked jobb.

"És másokra fogod amit alapból nem kéne, mert mit is foglalkozol te másokkal?" - Mit fogtam másra?


"Jó koplalást, sok önsanyargatást! :D" - Nem koplalok és nem sanyargatom magam. A fogyókúra nem egyenlő azzal hogy valaki mindent megfoszt magától, ezért is írtam korábban hogy belefér időnként az édesség is a fogyókúrába. Azzal van a baj amit te művelsz, hogy kontroll és odafigyelés nélkül eszel csak. Nekem inkább úgy tűnik te vagy a frusztrált és ebben éled ki magad hogy egy fogyáshoz kapcsolodó kérdésben szinte ovia szintű módon válaszolsz. Már csak az kellett volna hogy "bibibi én akkor és azt eszem amikor csak akaroook", hogy teljes legyen a kép.


Remélem mindenre válaszoltam.

2018. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!