Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy győzitek le az édesség...

Ti hogy győzitek le az édesség iránti vágyat?

Figyelt kérdés
3hete kezdtem diétába, de nem birom édesség nélkül már most, ráadásul meg fog jönni, ilyenkor méginkább ennék ilyesmiket... nemtudom hogy birjam..

2018. aug. 5. 13:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami: nekem is rendben vannak az eredményeim. Mindegyik :) A vérnyomástól a laborig, minden :) Erre varrjál gombot :)
2018. aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

A dinnye nagy része víz, alig van benne kalória, szóval egyed csak.


"És tényleg akkor, és azt eszem, amikor csak akarok, és amit :)" - Nem ugyanazt írtuk, mivel én hozzátettem hogy azért kontrollt kell tartani és nem egyből mindent megenni amit csak megkíván és még akkor is enni amikor már nem is kívánja, csak azért mert éppen előtte van. Ha épp egy doboz pilóta kekszhez van kedve akkor se jó ötlet mindet bevágni.


Örülök hogy minden eredményed jó, nem varrok rá semmit. Azért említettem, mert szent meggyőződéssel írtad hogy egészségtelen vagyok és még csak nem is tudom miben. Ezt a részt nem válaszoltad mondjuk meg.

2018. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

"A dinnye nagy része víz, alig van benne kalória, szóval egyed csak."


Jujj, de fél egykor ettem nem is keveset, és jujj, cukor is van benne, ó jaj! Most mi lesz? :)


Elárulom: semmi. Jól alszom majd, mint a bunda. Minden lelkiismeret furdalás nélkül. Én ezt a szót, hogy lelkiismeret-furdalás mondjuk nem is ismerem ételek szempontjából :)

A pilóta kekszet nem szeretem köszi :) Nem is tudom mikor ettem ilyet utoljára..

De, ha akarom, és miért is ne akarnám, ha jól esik, bevágok én egy dobozzal is, amit épp megkívánok! :)


Sosem néztem és néztem, hogy mi hány kalória.... Nem is érdekel. Ami kell, az kell :)

A szervezetem nem hazudik!


Na meg amúgy is: mindenki tehet egy szívességet. Én dolgom.

2018. aug. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

"Jujj, de fél egykor ettem nem is keveset, és jujj, cukor is van benne, ó jaj! Most mi lesz? :)" - Nem a legjobb alvás előtt cukrot enni, mert bekavar az emésztésbe és rosszabul alszol tőle, de kalóriát tekintve nem vészes. Eheted hajnali 3kor is ugyanannyi kalória akkor, mint délután.


Ha nem nézed a kalóriát csak eszed amit épp akarsz mérték nélkül elég könnyen elhízáshoz vezet. Mivel vékony embertől még nem hallottam hogy a diétákat szidná meg arra lenne büszke mikor mennyit eszik odafigyelés nélkül gondolom neked ez a része már mindegy.


Azzal van a gond hogy sokba kerül az elhízottak kezelése, olyan problémakkal jönnek amiket simán megelőzhettek volna. Egy bizonyos ponton túl körülményesebb a szállításuk, sokkal nagyobb kockázattal jár kövér embert operálni, nehezebb gondoskodni róluk a kórházban mint egy vékonyabb emberről. Arról nem is beszélve hogy egyre több esetben tűzoltókkal kell kiszedni őket a lakásukból és külön spéci mentőket igényelnek, mert már járni se tudnak a mentők meg ki se tudják egyedül vinni őket. Ez elég sok plusz költség. Nyugaton már viszonylag gyakoriak az ennyire kórosan elhízott emberek, mi is ezen az úton haladunk. Nem is értem hogy neked miért jó ha azt hirdetek hogy egyél csak amit akarsz amikor akarsz és amennyit akarsz. Ennyire nem is érdekel milyen következményei vannak a túlsúlynak? Nem kell 200+ kg-t elérni, már 10-20 kg túlsúly komoly problémákat tud okozni. Ha neked ez rendben van hát folytasd amit eddig csináltál, de ne olyannak irogasd hogy egyél csak meg mindent amit akarsz aki fogyni szeretne.


A kérdező se jól áll a dolgokhoz, mert a teljes kizárás helyett a mérték lenne a fontos. De te meg a másik véglet vagy aki mindent megesz és nem érdekli a következménye.

2018. aug. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Milyen következmény? Hidd el, picit jobban értek hozzá, mint te. Az, hogy megkérdeztem, mi lesz a dinnyétől éjjel, az nem jelenti azt, hogy ne tudnám..

És? Kit érdekel? Amikről meg te írsz, az egyenesen vérlázító.. Több száz kilós súlyú emberekről beszélsz, ami igen ritka.. Valljuk be. A kórosan sovány, viszont egyáltalán nem ritka, "hál' Isten" a mostani baromságoknak, amiket nyomatnak... El akarják ijeszteni az embereket az evéstől, a normális étkezéstől IS. Mindenféle amorf hülyeségeket találnak ki, amiknek fele se igaz, és ezzel tömik és etetik a népet.. Betegek vagytok, és azok is, akik ezeket elhiszi. 10-20 kg-tól meg aztán végképp senkinek semmi baja nem lesz. A kövér is meghal, a sovány, is a közepes is, mindegy. És mindegyiknek más betegsége lesz, és más-más dolgokat fog örökölni, ezt se felejtsük el. Sok sületlenséget hordasz itt össze, csak azért, mert nem értek veletek egyet. Rettentő sok ember volt, aki elég idős kort élt meg, és rengeteg sovány, aki meg pont nem. Neked ez se számít? Sok olyan elhízott is van, akinek nincs baja, csak ezt az orvosok nem szeretik valahogy reklámozni....................

Arra azt mondják, hogy lesz. Hiába él meg idős kort, és nem lesz, akkor is szerintük lesz :) Igen egyszer mindenkinek lesz baja, csak nem mindegy, hogy az életét sanyargatva, és állandóan kicakkozva kell leélnie, vagy pedig boldogan! A szöges ágyon alvás, és az állandó méricskélés nem vezet sehova! Rettentő sok boldogtalan embert szül, ezt látom, nagyon-nagyon sokat... Akik másokon vezetik le a feszkójukat, és állandóan kötözködnek. Ha enne, nem lenne idegbeteg és kötözködő se.

2018. aug. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Mások életébe meg aztán végképp ne ugasson bele. A legnagyobb parasztság a világon. (Nem rád értettem.)
2018. aug. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

Ebben az országban, ahol a nők aszogatják egymást, hogy "túl kövér", amikor épp, hogy csak a közepes szintet elérik egyesek, ott semmin se csodálkozom..


Ha meg valaki egy kicsit husisabb, formásabb, nőiesebb, na az meg egyenesen keresztre van feszítve :)))) Pedig a nőies, gömbölyded forma gyönyörű!!!

A nő sosem szögletes, és izmos, hanem kerek.

Az izom a férfiak dolga - ha akarják -, a nő az legyen lágyan kerek, ne betonkemény. Az ronda. Az inas is ronda. Nem kellenek ide férfias tákolmányok. Akik lefelé csoffasztják magukat, majd pedig mivel már elcsoffasztották magukat, műmelleket rakatnak fel. Ezekről is beszéljünk már! Hogy ez mennyire is egészséges! Ugye, 83 %-os?!


Meg az olyan országon se csudálkozom, ahol Palvin Barbarát a NŐK lekövérezik..................................... No comment!

2018. aug. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Jaj milyen komment háború lett itt🤔

Azon kívül, hogy értékelem mindegyikőtök véleményét, ki így latja, ki úgy. Annyival viszont nem értek egyet minek ütöd bele magad masok dolgába kedves mindent ehetek hozzászóló, oké te ezt hirdeted, de nekem nem erre vonatkozott a kérdésem...

Egyébként nen vonom meg az édességet, leírtam egy előző hozzászólásomban.

Csak mérteket szeretnék tartani ami még belefér abba a tartományba amivel képes vagyok zsírt leadni. Ennyi😀

2018. aug. 8. 02:14
 29/33 anonim ***** válasza:

Általánosságban írtam. Nem neked szólt konkrétan, de mindenkihez szólt :)

Komment háborúról meg szó sincs, csupán különböző álláspontokról. Teljesen normális, hogy mást is látni kell, nem csak egy valamit..

2018. aug. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell izmosnak lenni, de a gömbölyűnek se kéne egyet jelentenie a túlsúlyossal.


"Milyen következmény? Hidd el, picit jobban értek hozzá, mint te." - Növeli elég sok betegség kialakulásának esélyét. Nem hiszem hogy jobban értesz hozzá, mivel egfelől ezt tanulom másfelől elég sokat olvasok a témában.

"Az, hogy megkérdeztem, mi lesz a dinnyétől éjjel, az nem jelenti azt, hogy ne tudnám..

És? Kit érdekel?" - Nema dinnye a baj hanem az eszek mindent mert épp enni akarom.

"Amikről meg te írsz, az egyenesen vérlázító.. Több száz kilós súlyú emberekről beszélsz, ami igen ritka.." - Egyre kevésbé ritka. A lakásból kivágós dolog tényleg a többszáz kilósra igaz, viszont a 10-20 jg felesleg már növeli a betegsêek kialakulását és a műtét közbeni komplikációk esélyét. Nehogy azt hitted hogy csak akkor baj ha 100+ kg vagy.

"Valljuk be. A kórosan sovány, viszont egyáltalán nem ritka, "hál' Isten" a mostani baromságoknak, amiket nyomatnak..." - Pont olyan gyakori mint az elhízottság, ettől mê egyik se okés állapot.


"A kövér is meghal, a sovány, is a közepes is, mindegy. És mindegyiknek más betegsége lesz, és más-más dolgokat fog örökölni, ezt se felejtsük el." - Csak az a nem mindegy hogy előtte 10-15 évet szenvedsz mert hazavágod az izülezeid, szívproblémáid vannak, kialakul cukorbetgség, bizonyos ráktípudok kialakulásának esélyét növeled...

"Sok sületlenséget hordasz itt össze, csak azért, mert nem értek veletek egyet. " - Pl?


"Rettentő sok ember volt, aki elég idős kort élt meg, és rengeteg sovány, aki meg pont nem. Neked ez se számít? Sok olyan elhízott is van, akinek nincs baja, csak ezt az orvosok nem szeretik valahogy reklámozni...................." - MÉG nincs baja. Nem 30 évesen jelentkezik a legtöbb probléma hanem 40-50 fele amikor még nehezebb fogyni. Persze hogy vannak akik megússzák, a nagy többség viszont megtapasztalja a túlsúly egészségügyi problémáit. Egy része nyilván öröklött, de ha a családodban gyakori pl a szívprobléma lehet nem kell tovább tetőzni a bajt.


"Egyszer mindenkinek lesz baja, csak nem mindegy, hogy az életét sanyargatva, és állandóan kicakkozva kell leélnie, vagy pedig boldogan!" - Az hogy odafigyelsz arra mit eszel nem önsanyargatás vagy mint korábban írtad koplalás. Meg nem beszélbe arról milyen boldogan inzulinozza majd magát a csak 20 kg plusz súly miatt.

2018. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!