Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok hatádos és olcsó...

Mondanátok hatádos és olcsó fogyókúrákat?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, ducibb testalkatú. Nincs túl sok pénzem menő fogyókúrákra, viszont szeretnék lefogyni. Tudnátok benne segíteni és esetleg olyan tornagyakorlatokat írni, amelyek hatásosak fogyáshoz?

2018. okt. 8. 12:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
49%

Csökkentsd az inzulin szintedet.

(Kevesebb cukor; főleg a levek. Több zsír is jöhet, az is segít.)


Egy kis alátámasztás, hogy igazam van:

[link]


22 F, ~75 kg. Régen 110 kg voltam.

2018. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2018. okt. 8. 13:12
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Mindenből fele annyit egyél, mint eddig. Menj futni: a legjobb, legolcsóbb. De youtube-on is rengeteg edzés van, amit otthon tudsz végezni.
2018. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Ne egyél,igyál cukrosat. Ne egyél krumplit,tésztát. Nekem ez már önmagában elég volt,hogy fogyjak.

Fuss. Annál hatékonyabb és olcsóbb fogyó nincs. Viszont érdemes beruházni egy jó futócipőre. A face-en tök jó adok-veszek csopik vannak,ahol újhoz juthatsz szinte féláron.

2018. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

kalóriabázis.hu. Ingyenes.

Kalóriadeficit + mozgás. A mozgás része nem biztos, hogy low-budget, bár ha otthon, youtube videóra kezdesz mozogni, akkor csak az internet előfizetés díja + ami áramot fogyasztasz. Futás esetén érdemes futócuccokat beszerezni, ha van biciklid, nyerő ügyed van.

2018. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Ingyen tudok egy jó módszert:

egyél kevesebbet, és mozogj többet.

2018. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
1. válaszolóval értek egyet. Próbáld minél alacsonyabban tartani az inzulinszintedet.
2018. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Attila Bé válasza:
23%
Ne egyėl szėnhidråtokat (pl. krumplit, tėsztåt, kenyeret...) lefekvės elött.
2018. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat. Az 5. válaszolónak üzenném, hogy ennél kevesebbet már nem tudok enni. Naponta egyszer eszem, hétvégén kétszer. Ha elhiszitek, ha nem, nem fogyok le, ezért kértem tanácsot. Köszönöm az értelmes válaszokat!
2018. okt. 9. 21:27
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg is van a probléma. Amit jelenleg meg e szél egyszer azt oszd szét 4-5 étkezés rá.
2018. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!