Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a bánat vagyok?

Mi a bánat vagyok?

Figyelt kérdés
Bánatos az biztos. Szeretném kifejteni igen sokatmondó kérdésem, pontos méretek megadása kíséretében. 173 centis leánygyermek vagyok, 50 kilót nyomok. (A mérlegen.) Vajon pár adat és kép hiánya alapján lehetséges-e hozzávetőlegesen megállapítani azt, hogy milyen testalkatom lehet? A vállam kb. 10 centivel szélesebb a csípőmnél, ami 84 cm. (Nos, nem egy Kárpát-medence veszett el benne. Mondjuk ez relatív.) A csülkeim nem éppen vastagok, 44-44 centisek körbemérve. A derekam a téglalap testalkattal ellentétben keskenynek mondható, 58 cm. Á méretű melltartók kellenek (az A és B közti állapot lol). Tehát összegezve, nem vagyok saját megítélésem szerint egy vonzó teremtés. Nem is értem, hogyan írhatok egy olyan kérdést, hogy láthatatlanban, szegényes ismeretek alapján (bizakodón felteszem) kedves idegen személyek (ti ;3) elmondják, hogy milyen alakom van. Nem sértődök meg, ha egy elcseszett ipszilonhoz fogtok hasonlítani. 16/L

2019. jan. 22. 21:48
1 2 3
 11/22 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Képpel könnyebb lenne :)
2019. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Valószínűleg nem úgy jött le a kérdés, ahogy szántam. Sebaj. Ezért elnézéseteket kérem. Figyelmen kívül hagyom a hozzám láthatatlanul intézett negatív hangvételű véleményeket, mivel tényleg pár adat és beszéd/írásstílus állt rendelkezésetekre azok megalkotásához. A kérdésem a testalkatom mivoltára utalt, és mivel névtelenül adtam és írtam magamról pár infót egy olyan oldalon, ahol alapvetően az anonim véleménykifejtés a lényeg, úgy vélem nem cselekedtem helytelenül. A fentebb leírt méretek valósak, ahogy a korom is. Igaz, az alkatommal kapcsolatban sokat nem tudtam meg, de nem gond, tényleg értékelem a hozzászólásaitokat.
2019. jan. 23. 09:21
 13/22 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően nagyon vékony vagy, mást nem nagyon tudok megállapítani az adataidból. Elférne rajtad még kb. 10 kiló, és akkor lehet, hogy vehetnél nagyobb melltartókat, meg talán a csípőd is kicsit nőne. A széles váll nem baj, biztosan nem szélesebb 10 centivel a csípődnél, gondolom, túloztál. A derekad jó vékony, nekem 16 évesen se volt ennyi, pedig 48 kilósan nyomtam végig a középiskolát... (Igaz, 10 cm-rel alacsonyabb vagyok nálad.)

Szóval, nincs rossz alakod, csak szerintem kissé sovány vagy (eszel te rendesen?).

2019. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Hát, okkal voltak azok a válaszok amik. Hiába anonim oldal és ez a lényeg, ettől még sok ember kérdez hülyeséget.. Főleg ahogy az egyik írta, te még mint ha el is hülyéskednéd az egészet, ami miatt már nem fog senkinek leesni hogy ez egy komoly kérdés lenne. Ettől függetlenül én még mindig azt mondom, nem a külső a lényeg, és láthatatlanul nem fogom tudni én se megmondani a véleményem (ahogy tutira senki) mert egy lányról nem lehet csak úgy elmondani valamit pár centi alapján ,érted? Lehet hogy tényleg "bánat" vagy ( :P )

De honnan tudod hogy az emberek nem egy tökre aranyos helyes lányt látnak benned? (persze ha agyon vagy sminkelve és haspólókba jársz akkor szerintem ne várd hogy szépet mondanak rólad)

2019. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Ismét köszi a válaszokat :)

Nem, ismételten sem mértem el semmit. Köszönöm az őszinteségeteket ;)

Az írásstílusom önmagában ilyen, ettől nem válik komolytalanná a kérdés (számomra legalább is hehe)

Elnézést, ha emiatt nem vehető annyira komolyan a kveszcsön. :c

Mindennapos sminkrutinom a szempillaspirál használatában merül ki, és habár vettem már fel harmincöt fokban rövid derekú felsőt, nem gondolom, hogy ez megpecsételi a személyiségem.

Még egyszer köszi a válaszokat, ment a ződ kéz ;3

2019. jan. 23. 12:50
 16/22 anonim ***** válasza:
32%
Ne haragudj, de szerintem a rövid póló amibe kint van egy lány hasa eleve undorító és kvás. Szerintem felejtsd el és legyél egy normális lány. Írásod alapján vicces is vagy, nem kell ám beilleszkedni a sok tetű ribi közé se öltözködéssel se alkattal sem viselkedéssel. Csak legyél önmagad..
2019. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Remélem, a válaszolók közül mindenki igyekszik megbarátkozni az adottságaival, külsőségeivel! A lényeg hosszútávon tényleg a belső. Ezt én is tudom, de nem szeretném elhanyagolni a kinézetemet sem.

Legyen szép napotoook^^

2019. jan. 23. 13:01
 18/22 anonim ***** válasza:
Hiába nem hanyagolod el, azért van egy határ.. És nem mindenki szereti ám a ribis külsőt. De mindegy te dolgod, csak a véleményem mondtam el, remélem vannak még normális lányok és egyszer találok egyet én is :) Inkább ezt kivánd nekem ne a szép napot :P Bár azt hiszem a mainál szarabb napom sose lesz
2019. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ez esetben kívánom, hogy találj egy normális nőnemű egyedet ;) de azért a napod legyen szebb, ebben nem tudsz befolyással lenni rám :DD
2019. jan. 23. 13:10
 20/22 anonim ***** válasza:
Neeeeeem erőszakos! :D Nem lesz szép napom! A mai nap a leg rosszabb ami egy évbe történhet velem. Szóval befolyásollak és rohadtul szar napom lesz ahogy a többi is :C De azért ha a nőnemű egyed összejönne ez változna, szóval inkább abba legyen igazad
2019. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!