Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a bánat vagyok?

Mi a bánat vagyok?

Figyelt kérdés
Bánatos az biztos. Szeretném kifejteni igen sokatmondó kérdésem, pontos méretek megadása kíséretében. 173 centis leánygyermek vagyok, 50 kilót nyomok. (A mérlegen.) Vajon pár adat és kép hiánya alapján lehetséges-e hozzávetőlegesen megállapítani azt, hogy milyen testalkatom lehet? A vállam kb. 10 centivel szélesebb a csípőmnél, ami 84 cm. (Nos, nem egy Kárpát-medence veszett el benne. Mondjuk ez relatív.) A csülkeim nem éppen vastagok, 44-44 centisek körbemérve. A derekam a téglalap testalkattal ellentétben keskenynek mondható, 58 cm. Á méretű melltartók kellenek (az A és B közti állapot lol). Tehát összegezve, nem vagyok saját megítélésem szerint egy vonzó teremtés. Nem is értem, hogyan írhatok egy olyan kérdést, hogy láthatatlanban, szegényes ismeretek alapján (bizakodón felteszem) kedves idegen személyek (ti ;3) elmondják, hogy milyen alakom van. Nem sértődök meg, ha egy elcseszett ipszilonhoz fogtok hasonlítani. 16/L

2019. jan. 22. 21:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon vékonynak tetszel lenni.

Modellnek elmehetnél simán-e, de azért sem ajánlom én, mert az elég durva szakma.

Nem hasonlítasz elcseszett y-ra, jó vagy úgy, ahogy, de azért próbálj meg egy picit többet enni.

2019. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem céloztam meg a modell szakmát :)) Igyekszem, látom magamon, hogy kellene egy kis boost ide-oda.
2019. jan. 23. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!