Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki a fogyásnak?

Hogy kezdjek neki a fogyásnak?

Figyelt kérdés

180 cm vagyok, 90 kg, mindenképp szeretnék megszabadulni minimum 20 kilótól.

Milyen ételeket lehet, és mit nem szabad fogyasztani? Koleszos vagyok, szóval a főzési lehetőségek eléggé korlátoltak. Mondjuk nem is tudok főzni, de szívesen megtanulok, ha arrol van szó.

Sportolást, mozgást hogy érdemes elkezdeni, és mit ajánlott csinálni? Futásra gondoltam, ez természetben hasznosabb vagy futópadon? Érdemes ezen kívül súlyzózni vagy másra is gyúrni, mondjuk hasazni, vagy elég a kardio?

Köszi előre is a válaszokat, 20/F.



2019. febr. 2. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

De csináljuk egyutt!!

Utolsó zaba nap,ma még utoljára egyél mindent! Holnaptol segítsük egymást

Jó?

23N nekem legalabb 5kilot kellene

2019. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia, én 167cm és 86kiloval kezdtem 3 hete és most 83kilo vagyok

Egyenlőre a kalória maximumomat tartottam be,(1200) ugyan azt ettem amit eddig csak kevesebbet, természetesen az édességet gyümölcsökre cseréltem le, nem iszok semmi cukrosat csak vizet-citromos vizet,meg heti 3x van röplabda edzésem és ennyi.

Úgy hogy számold ki hogy mennyit ehetsz egy nap (kaloriabázis sokat segit) és az szerint étkezz.Futás is jó, csak mértékkel nehogy tönkre menjen a térded.Olyan heti 2x kb, Szerintem a természetben jobban fel töltödnél 😇

2019. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
Inkább a gyors gyaloglás vagy a bringa az elején.
2019. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Már az is sokat segít ha lecseréled a cukrot édesítőszerre. Lehet kapni sokféle cukormentes csokit, üdítőt, tablettát a kávéba/teába stb, amikor nagyon kívánod az édeset, egyél inkább ilyet.

Kenyérből próbálj ki teljes kiőrlésűeket, húsból valami soványabbat pl csirkemell, gyümölcsléből pedig amibe nincs hozzáadott cukor.


Zsírt égetni legjobban kardióval tudsz, pl úszás, biciklizés, futás is jó de elsőnek azzal kezdeni nem annyira. Ha izmot is szeretnél építeni, nyugodtan elkezdhetsz gyúrni is, viszont mivel az izom nehezebb mint a zsírszövet, nem fogod kiló alapján annyira látni hogy miként haladsz.

2019. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyümölcslevet inkább ne igyál (cukormenteset se), kb. olyan, mint a folyékony cukor. Inkább egyél meg helyette egy friss gyümölcsöt.
2019. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 kiló mínusszal mag, ön vékony lennel... Jó leszel bőven mínusz 10 kilóval...
2019. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!